Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van az emberben ennyi...

Honnan van az emberben ennyi rosszindulat egymásfelé?

Figyelt kérdés

Ma ez egyik közösségi oldalon olvastam egy idősebb nőnek a kommentjét! Hát az a rosszindulat, elképesztő volt!


Ahelyett, hogy kiosztották volna, még mellé álltak egy páran. Emberek között dolgozom, de néha legszívesebben úgy megmondanám egy pár személynek: Ha valami nem tetszik nem kell ide jönni!


És így néha gondolkodom, hogy némelyik emberbe kár a levegő, de komolyan mondom!


Ennyi rossz szándékot, meg irigységet, ami ebben az országban van. Sokkoló tud lenni néha.



2022. nov. 21. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére nem rajtad múlik annak az eldöntése, hogy kinek jut levegő.
2022. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elhiheted, ha rajtam múlna nem lenne ennyi rosszindulatú ember!
2022. nov. 21. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Na, látod máris itt van egy kötekedő. 😀

Van itt rosszindulat kérem garmadával... Sajnos nehéz világot élünk.

Elhiszem hogy ez téged is zavar. Engem is zavar.

A sok okoskodó, fennhélyázó emberke.

2022. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nemes egyszerűséggel, lesz*rom az emberek viselkedését. Csak az emlősök törzsfejlődésének az egyik ága a sok közül, persze, hogy agresszívak és "rosszindulatúak". Nem foglalkozom velük olyan szinten, hogy meghasson az állatias viselkedésmódjuk, ahogy a csimpánzokat sem ítélem el, amiért harciasak egymással.

De amúgy tényleg olyan érzés, mintha egy óriási állatkertben élnék a világon.

2022. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
ja, mert az állatvilág olyan békés és harmonikus, nem? :D A hörcsög megeszi a saját kicsinyeit, az oroszlánok elharapják a zebrák torkát majd megeszik, a kígyó lenyeli a még élő patkányt, a medve elrabolja a kisgyereket a kempingezők sátrából aztán szétmarcangolja és megeszi, az imádkozó sáska letépi a párja fejét dugás után, a sas simán felkapja a macskádat elrepül vele és megeszi... folytassam? :D Te meg egy qrva poszt miatt itt eret akarsz vágni magadon. Kapd már össze magad...
2022. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is érzem a rosszindulatot, az irigységet a levegőben. Egyszerűen tapintani lehet sajnos. Nekem aztán bizonygathatja bárki az ellenkezőjét. I trust my guts. Amint tudok, dobbantok is külföldre. Persze ott se kolbász a kerítés, azt tudom jól. De legalább a kolbász az kolbász. Ismerőseim épp Kaliforniában vannak, és mesélték, hogy ott ha bemész egy boltba, rádmosolyognak, van néhány kedves szavuk hozzád stb. Itt ilyen szökőévente egyszer fordul elő velem. Tényleg igen ritka.
2022. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez csak a magyar mentalitás. Már megszokhattad volna életed során. Ha egy ember rosszul van az utcán épp ott jár xy. Xy jól körbe nézz és ha nem látja senki akkor még kettőt bele rúg a földön fekvőbe hogy biztosan ott haljon meg.
2022. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
63%

" néha legszívesebben úgy megmondanám egy pár személynek:"

Aha.De más ne mondja meg, mert akkor itt hápogsz.

2022. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mostani kormány is bunkóságra neveli az embereket, de egyébként a magyarok többsége egy frusztrált hangember, aki ahelyett hogy képezné magát és megmozdulna, a környezetén vezeti le a feszültséget.
2023. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És honnan a búbánatból szednél össze annyi pénzt, hogy mindenki képezze magát? Ne gondold, hogy az oktatási intézmények a Mikulás pénzéből tartják fenn magukat.
2023. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!