Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok nagyon fura,...

Csak én vagyok nagyon fura, hogy ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor azt csinálom, hogy akiket kedvelek (lehet felnőtt, gyerek, férfi, nő, de leginkább felnőttekkel csinálom ezt) a vele töltött időket, párbeszédeket, vicces sztorikat rögtön leírom Wordbe, miután el köszöntem tőle.

Az első ilyen eset az osztályfőnökömmel volt, később pár tanárral, aztán a pszichológussal, és végül most a vezetés oktatómmal.


Amikor rossz kedvem van, vagy hiányzik az illető, akkor elő szoktam venni es el olvasgatom a vele töltött időről, sztorikról, párbeszédekről szóló írásaimat.


De nem csak leírom őket, hanem amit kaptam tőlük tárgyakat (Zsebkendő, csoki, kis ajándékok) elrakom a kincses dobozba, ahelyett hogy kidobnám pl. a csokinak a csomagolását.


Miért van nálam ez a szokás?


19/L vagyok



2022. nov. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen, csak te vagy nagyon fura
2022. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ez érdekes. Nekem tetszik. Szívesen meghallgatnálak erről privátban.
2022. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez tök jó. Én pont az ellenkezőjét csináltam. Mindig leírtam, hogy ki mivel sértett meg, és rendszeresen elolvastam, hogy ne felejtsem el, hogy hányadán állunk.
2022. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
58%
Ha azt nézzük, ez is a napló egy változata.
2022. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez nem fura annyira, bár nem is gyakori. Én az autóvezetés-oktatómnak gyűjtöttem össze az aranyköpéseit, és búcsúzóul azt adtam ajándékba. Őrült szövegei voltak, nagyon szórakoztató volt tőle tanulni.


Szerintem azért csinálod jól, mert gyors a világ, gyorsan kopnak az emlékek is, és így kis horgonyaid vannak a múltba leeresztve.

2022. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Furának fura, de ártalmatlan.
2022. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én naplót vezetek, többet is, van, amiben leírtam a lakóhelyem sajátos pillanatait, amikről úgy éreztem, máshol nem történik ilyen, csak itt. Emlékdobozom is van, kincsként őrzöm, ha tűz lenne, azt menteném elsőnek. Én úgy vagyok vele, hogy ez az én kis életem, ezek azok, amik nekem fontosak voltak, ennyit nyugodtan megtehetek.

Szerintem bizonyos szinten mindenki csinálja ezt, mármint csomó embernek van otthon fotóalbuma, vagy feltölti közösségi oldalra, szóval ezt kb. mindenki csinálja, nem csak te, vagy én.

2022. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!