Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel, hogy a telet...

Tegyük fel, hogy a telet (december első napjától, február utolsó napjáig) az utcán kell töltened, és ha túléled, akkor kapsz 10 millió forintot. Bevállalnád?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi lenne a taktikád, hol aludnál, hogy élnéd túl?


Haza nem mehetnél, ismerősöktől, rokonoktól nem kaphatnál segítséget, és ha van autód, azt sem használhatnád.


(Még mielőtt elkezdenétek mondani, hogy ilyen nem történhet meg, igen, nem, mivel ez egy fikció :D)


2022. nov. 21. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Elmennék egy dél-európai városba és ott csöveznék.
2022. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
mivel a cuccaim otthon biztonságban, így nagy vonakodva, de lehet elmennék hajléktalanszállóra, elvégre az nem tilos, nappal meg azt csinálnám mint a többi hajléktalan :D
2022. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az túl kevés érte. Mondjuk 100-ért esetleg.
2022. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ettől sokszorosan több pénzért sem vállalnám be.
2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kimennék addig kulfoldre dolgozni ahol van szállás.
2022. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Simán. Előtte elmennék a Hervisbe és a túrabakancstól kezdve a thermo pulóveren át a viharkabátig mindenből vásárolnék 2 váltásnyi ruhát, melyeket a hőmérséklettől függően használnék. Megfagyni így biztosan nem fogok. Az más kérdés, hogy hajléktalanok közé biztosan nem mennék, mert már az első nap kirabolnának. Szerintem, keresnék valami elhagyott, de fűtött helyet, ahol tudnék aludni. A magammal vitt pénzt beosztva minden nap vennék magamnak élelmet. Hogy mit csinálnék napközben, kivel beszélgetnék? Szerintem, keresnék valami városszéli magányos idős embert, vagy nénit akinek elárulnám, hogy nem vagyok sem bűnöző, sem csöves, egyszerűen csak egy túlélőversenyt vállaltam. Segítenék neki a ház körül, aprítanék tűzifát, stb., így a napi testmozgás is meglenne (a házba nem lépnék be). Szerintem, jókat tudnánk beszélgetni, talán még hozna is cserébe egy kis pálinkát, hogy jobb legyen a hangulat.
2022. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Korrekt! 😄
2022. nov. 21. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Betöltetlen piaci rést találtál azt hiszem. Ebből kilehetne hozni valami túlélő showt. Hogyan boldogulnál az utcán mondjuk egy hétig. Hmmm ez érdekes. Persze nem a hajléktalanokat akarom ezzel bántani.
2022. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak 10 millió? Akkor már inkább megéri a babaváró.
2022. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit itthon szoktam simán megkeresni úgy hogy szinte alig dolgozom a megadott munkán, napi átlag 2-3 órát.

Szóval neem. :P

2022. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!