Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feljelentés! Miután megtaláljá...

Feljelentés! Miután megtalálják a rendőrök a feljelentett személyt, mennyi idő, hogy tárgyalásokra behívjanak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mit tettél?

Ha gondolod megírhatod privátban is.


Megtalálni egyből megtalálnak, mivel gépről lekérdezik az adatokat.

Az hogy mikor mennek ki, az a bűncselekmény súlyosságától is függ, valszeg ha loptál a boltból a egy parfümöt, nem fogják éjjel 2-kor az ajtót rádrúgni, de ha gyilkosság/kábszi van a dologban, akkor bármelyik pillanatban.

2022. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem, én jelentettem fel valakit.
2022. nov. 21. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Okés

Csak a tagekből arra következtettem, hogy megvertél valakit, aztán most félsz, hogy mi lesz.


De ugyanúgy érvényes az 1. Válaszom kiv. Első két sor.


Jól tetted, hogy ezt meglépted, sokan nem merik, és tűrik évekig.

2022. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Bántalmazott az exed vagy valaki?
2022. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ez is te voltál, ugye. Figyu, jobban tennéd, ha lenyugodnál kicsit, mert azzal, hogy 5-6 kérdést is kiírsz róla, azzal semmit nem fogsz elérni. Kérj segítséget a környezetedből valakitől, mert azt nem hiszem el, hogy se családod, se ismerőseid nincsenek körülötted, akik segíthetnének.

2022. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!