Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány elvégzett osztálya lehet...

Hány elvégzett osztálya lehet olyan embereknek, akik nem tudják megállapítani számok helyiértékét?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben tapasztaltam már többször, jellemzően a dázsvíreknél.
2022. nov. 24. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Képzelem, milyen fantasztikusan hasznos ismeret ez...
2022. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Arra gondolsz, hogy pl 1432-ből a 2 van az egyesek helyiértékén, a 3 a tízes helyiértéken, a 4 a százason 1 az ezresen?

Mert ha igen akkor lehet diplomás is. Én is van amit nem tudok, mégis egyetemre járok... (pont nem olyan tételt húztam, nem volt olyan feladat, vagy egyes lett a dolgozatom, de a többi ötös, tehát átmentem.

2022. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Lovesem nincs mar mi az a helyiertek. De van mernoki es kozgazdasz diplomam, es egy tarsadalomtudomanyi doktori kutatasom, illetve egy urbanisztikai modellezo cegem. Tehat nem biztos hogy egy bizonyos demográfiára le tudnam szukiteni ezeknek a körét.:)
2022. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
#3: nézd el neki. Eladóként dolgozik, és csak akart egyet cigányozni, hogy tudja mindenki, hol a helye.
2022. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Mondjuk a felzárkóztatás lehetne szellemi értelemben is.

nehéz beszélgetni egy mentálisan, és erkölcsi értelemben is homo erektusszal.

2022. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Sz@rok a helyiertekekre.
2022. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én bölcsész vagyok.

Úgy nyitottam meg ezt a kérdést, hogy "áh, biztos olyan válaszok lesznek, hogy "hát ahhoz már tényleg jó hülyének kell lenni, hogy a sázmokat se ismerjék fel""...

Hát ez kva lehangoló:D Tudtam, ohgy számolás tekintetében elég nagy a deficit az embereknél (végzettségtől függetlenül), de azért.... izé...:D


Na nembaj, jövőre az EUban úgy is bevezetik az arab számokat, majd talán akkor..;D

2022. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én ménrökinformatikus vagyok. A legtöbb embernél sokkal mélyrehatóbban tanultam a matekot és most tervezek Mscre majd.


Szerintem simán vannak olyan humán beállítottságú, amúgy értelmes, tanult emberek akiknek ötletük sincs mi az és jó pár reálos, akik tudják, csak hírtelen nem jut eszükbe.

2022. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

#7 Hasonló gondolataim támadtak nekem is.

Én elvileg diszkalkuliás vagyok, de ezt még én is tudom.

2022. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es!

Az arab számokat használjuk. Nem tudtad?!


[link]

2022. nov. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!