Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyom a párkapcsolatra, de...

Vágyom a párkapcsolatra, de ha arra gondolok, hogy így sok fizikai kontextust létesítek egy másik emberrel(nem csak a szexre gondolok), egyszerűen elkap a hányinger. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sosem molesztáltak, meg ilyenek, tehát ez kilőve. Vagy csak azért van ez az érzés, mert 20 évesen még nem volt kapcsolatom, se csók, se semmi?
2022. nov. 24. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért van, mert sürgeted magadat. Nem lóverseny ez. Amíg egyedül jobb, addig ne stresszeld magad azzal, hogy már kellene, hogy legyen valakid. Nem. Csak majd akkor, ha már úgy fogod érezni, hogy úgy lenne jobb. Addig meg használd ki annak az előnyeit, hogy egyedül vagy.
2022. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Lehet klisésen hangzik, de ha megtalálod az igazit, tehát egy konkrét személy lesz már előtted, akit szeretsz, akkor nem fog elkapni már a hányinger :D
2022. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb nő egy hányinger mégis van pasijuk, mert a gusztusnál erősebb az ösztön.
2022. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem azt érzem, hogy KELL, hogy legyen valakim, mert muszáj, kötelező, hanem vágyom rá.

Úgy nem tudom mennyire esélyes megtalálni az igazit(heteróként), hogy kb elzárkózom az ellenkező nemtől. :D

2022. nov. 24. 22:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De mért zárkózol el? Undorodsz az emberektől vagy esetleg félsz tőlük? Mi a gond?
2022. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Akkor neked a cyber kapcsolat való egyelőre, aztán majd meglátod.
2022. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Pont az a baj, hogy racionálisan nem tudnám megmagyarázni, hogy mi az oka. A baráti ölelésekkel nincs semmi bajom. A társasági életem pont annyira aktív, amennyire nekem kellemes. Tudok barátkozni ellenkező nemű emberekkel is, ha a barátaim párjairól va szó. Viszont ha azt érzem, hogy valkivel több is lehetne köztünk, és ez kölcsönösnek tűnik, tehát én is vonzódom hozzá, vannak olyan érzéseim, akkor egyszerűen érzem a késztetést, hogy el kell tüntetnem ezt az érzést, mert ha elképzelem, hogy a baráti ölelésnél több kontaktust létesítek vele, akkor hányingerem van.
2022. nov. 24. 22:34
 8/17 jiester válasza:
0%

Istenem... Mintha én lennék. Jelenleg 19 vagyok, jövőre 20. Még nem voltam kapcsolatban, pedig lett volna rá lehetőségem, de egyszerűen fizikailag nem bírom a romantikát.


És most itt vagyok 0 tapasztalattal és elméletileg egyre nehezebb lesz majd így kapcsolatban lenni. :')

2022. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi van. Tudni fogjátok, hogy mit hogyan csináljatok, amikor majd eljön az ideje! :)
2022. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Szia. Szerintem akkor pont még nem volt elég elragadó ember számodra akit eltudnál képzelni mint a párod.


Egyébként ha ennyire szeretnél valakit közbe meg mégse akkor van egy kérdésem..


Nem e gondolkodtál tartós szexkapcsolatba?


A testiség megvan, van valaki az eletedbe de meg sem egy kapcsolat.

2022. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!