Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi büdös ember a...

Miért van ennyi büdös ember a BKV-n?

Figyelt kérdés
Sokan vannak jellemzően buszon, metrón, villamoson. Nem is a hajléktalanokra gondolok hanem átlag emberekre. Egyszerűen nem adnak magukra. Más külföldi országban ilyet nem tapasztaltam olyan sokszor de itthon rengeteget. Külföldön is éltem fél évig mégsem hánytam el magam utazás közben. Mostanában viszont zavar nagyon az, hogy mindig kifogok egy olyat akinek iszonyatosan büdös a szája és hangosan telefonál. Szerintetek melyik rosszabb: ha a szája büdös valakinek vagy maga az ember az?

#BKV #büdös emberek
2022. nov. 24. 22:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bécsben 2018 nyarán dezodort osztogattak az utasoknak. Én adtam volna mellé egy db tik takot vagy mentolos rágógumit is.
2022. nov. 24. 22:29
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Áhh, eszedbe ne jusson már odébb menni, áhh, fel kell jönni a Gy.k.-ra rinyálni...
2022. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Szerinted ha tömeg van, hogyan menjek arrébb? Nyilván ha nincsen felállok és elmegyek máshova.
2022. nov. 24. 22:35
 4/31 anonim válasza:
42%
Az kellemetlen szagú, aki cigizik. Aki nem szokott, az nem az.
2022. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
A szádon át lélegezzél, ennyi. Csak ne gondolj arra, hogy azok az anyagok amik alapesetben az orr nyálkahártyáján a szagélményt okozzák, ilyenkor a nyelveden rakódnak le :D
2022. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%

"Más külföldi országban ilyet nem tapasztaltam olyan sokszor de itthon rengeteget."


Én itthon is csak Budapesten.

Nyilván nem jártam minden vidéki nagyvárosban, de vidéken alig találkoztam ilyennel. Még falvakba menő buszokon, vonatokon se.

Hajléktalan és kéregető is alig van vidéki városokban a budapesti viszonyokhoz képest.

2022. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A cigi szag még Istenes! De egyszer olyan durva lehelete volt egy utastársamnak, hogy öklendeztem és órákig nem bírtam enni. De legalább ha elmegy az étvágyam az jó fogyókúra. :D Olyan volt szaga mint amikor valami savanyú rohad plusz szemétszag elegye.
2022. nov. 24. 22:40
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban kellemetlen.
2022. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg Budapesten nagyon büdös a tömegközlekedést használok nagyrésze
2022. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nos, úgy látszik nem csak én vettem észre. Mielőtt bárki megjegyezné... én naponto fürdök,fogat mosok és dezodort használok. De ami mégmeglepőbb,hogy nőknél is tapasztalom ezt büdösséget.
2022. nov. 24. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!