Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi büdös ember a...

Miért van ennyi büdös ember a BKV-n?

Figyelt kérdés
Sokan vannak jellemzően buszon, metrón, villamoson. Nem is a hajléktalanokra gondolok hanem átlag emberekre. Egyszerűen nem adnak magukra. Más külföldi országban ilyet nem tapasztaltam olyan sokszor de itthon rengeteget. Külföldön is éltem fél évig mégsem hánytam el magam utazás közben. Mostanában viszont zavar nagyon az, hogy mindig kifogok egy olyat akinek iszonyatosan büdös a szája és hangosan telefonál. Szerintetek melyik rosszabb: ha a szája büdös valakinek vagy maga az ember az?

#BKV #büdös emberek
2022. nov. 24. 22:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%
a szájszagról szeretném megemlíteni hogy sokaknál nem a higiénia hiánya áll a háttérben hanem elég hozzá pl egy reflux, mikor a gyomorszáj nem zár tökéletesen, elég sok embert érint amúgy, és ott akárhogy mosod csillivillire a fogad, egy idő után "szájszagod" lesz. rágóval is csak időlegesen lehet elnyomni
2022. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%
Spórolni kell a rezsidémon miatt, hideg vízben meg szar fürdeni.
2022. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem állítom, hogy én nem tapasztaltam hasonlót, DE azért nem kell rosszindulatúnak sem lenni. Nem feltêtlen igénytelenség, lehet betegség is az ok amiért pl valakinek büdös a a szája, vagy egy romlásnak indult fig amiről az illető még nem is tud, vagy bármi más.

És ne gondold azt , hogy csak mert te x órával ezelőtt fogat mostál, neked 1-3 órával utána is, vagy még később, mentol illatú a szád. Mert nem az. Ugyanúgy van annak is szaga. Csak mert nem mondják a szemedbe mert amúgy nem illik... Attól még a te szád is lehet büdös kérdező. És ne mond hogy félóránként fogatmosol, hogy frissítsd a leheleted, mert az kamu.

Ja és hordhatsz maszkot a bkvn ha annyira zavar, akkor szagolhatod a saját szádat.

2022. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%

Mert igénytelen nép a magyar,tisztelet a kivételnek.

De mégis kik szavaznának meg harmadszorra is egy puhos tolvajt

az ország élére? Akinek rendelkezésére áll minden ahhoz hogy

normálisan nézzen ki,de ő inkább gumicsizmát húz és disznót vág..

Ez az ország egy ganédomb lett,a szó minden értelmében.

2022. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én is tapasztaltam, igaz nem a BKV-n, hanem ruhaboltosként. 1-1 próbálás után többet kell szellőztetni és nem akarok politikát belekeverni, mert lehet véletlen egybeesés is, de a fűtésszezon/áremelkedések óta.
2022. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki azon spórol amin tud.
2022. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 NTBS ***** válasza:
72%
Igénytelenség. Régen faluhelyen jószág tartás mellett tisztábban jártak az emberek mint most. Ez nem pénz kérdése. Sajnos.
2023. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bp-n a reggeli csúcsban nem éri meg autóval nekivágni. Marad a BKK Bűzbarlang. Rendszeresen ültek mellém szagos emberek, ezért most már nem ülök belső ülésre, hogy ne lehessen csak úgy lehuppanni mellém. A nagyon zsúfolt járatokat igyekszem kerülni, amennyire van rá lehetőség. Előfordult, hogy inkább gyalogoltam fél órát, mert nem volt kedvem a hering partyhoz.
2023. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igényesnek tartom magam, de elég erős stressz esetén nagyon erősen meg tudok izzadni. (Ezt esetleg tudja valaki, hogy miért?) Sokszor még én is csodálkozom, hogy milyen büdösre még akkor is, ha előtte egy órával fürödtem és nincs meleg. Ha ez út közben ér, azellen sajnos nem tudok mit tenni.
2023. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

13-as egyet értek veled amit a betegségekről és a szegénységről írtál. De engedd meg reflektáljak néhány dologra. Először is az, hogy 10-ből 7 ember ilyen ezt nem lehet a betegségre fogni nem hiszem, hogy ilyen sokan betegek.


"5. sajnos a mai világba nem nehéz elhinni hogy fogkrém helyett inkább bkv jegyet fog venni hogy birjon dolgozni amiből a gyerekeket fogja eltartani",


Oké, de a tisztaság szerintem nem pénz kérdése. Nem kell, hogy több ezer forintos dezodora vagy tusfürdője legyen valakinek mert ha egy vizes egy ronggyal áttörli valaki a kényes helyeket akkor az már sokat segít. Szerintem ez az igénytelenség.

2023. febr. 19. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!