Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyúr manapság nagyon...

Miért gyúr manapság nagyon sok lány?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy nagyon sokan gyúrnak. Miért? Mi hajtja őket?
2022. nov. 24. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Bizonyára szeretnek sütni.A házi kenyérsütés most nagy divat.Mert a boltban drága.
2022. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Van amelyik fogyni szeretne, vagy formálni az alakját (pl. nagy a segge), vagy csak mert egészségesnek tartják, nem akarnak a városban, az utcán rohangálni mindenki előtt.


Vagy ott gondolják jó pasik vannak, majd felszednek ott valakit.

2022. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
2 Épp hogy a nagy segg divat most a lányoknál, igaz hogy az is fontos hogy izmos és feszes legyen, viszont nagy.
2022. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Magam nevében beszélhetek csak, de az erős túlzás, hogy gyúrok, edzeni szoktam változó rendszerességgel. Én azért, hogy jobb állóképességem legyen, ne legyek ilyen fáradékony, és ne csak vékony, hanem feszesebb is legyek, szeretnék egy pici izmot felszedni.
2022. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 WinsThons válasza:
37%
Pl, ha a férj nem mosogatna el..
2022. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert ott tartunk hogy az ér valamit manapság aki jól néz ki. 💁 Mindenhol azt tolják hogy jól kell kinézni, különben szar vagy és senkinek nem fogsz kelleni.
2022. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Én speciel 3 évig anorexiás voltam, kishíján beledöglöttem, de végül maradandó szervi károsodással "megúsztam".


Az anorexia egyik gyógymódja nálam az egyre normálisabb étrend és a fokozatos, saját edzésprogram volt.

Amikor 10 kiló már feljött rám, az volt a jutalmam tőlem magamnak, hogy lementem a terembe és tömegnövelő étrend mellett rendesen edzeni kezdtem.

Body.builder volt a kezdőlapom, rákattantam az edzésre.


Nem a P"csatárogató meg a popsi-comb-elipszistréler, hanem a hard rock műfaj + gyúrás, minden izomcsoportra odab*szósan.

Srácokkal edzettem együtt (nyilván nem ugyanakkora súlyokkal, de előfordult olyan néha, hogy lehagytam egy-egy fiút egy gyakorlatban), napi 5-7x ettem, szóval teljesen életmódot váltottam.


Nekem a gyúrás konkrétan szó szerint megmentette az életem.


Az előző szakmám is ehhez kötődik (gyógytornász és sportmasszőr (utóbbit 1 évig tanultam résszakképesítésben)), de egyéb okokból ott kellett hagynom sajnos, de most honvéd vagyok, ami szintén nem rossz :)

2022. nov. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Én otthon szoktam edzeni. Mindig is szerettem mozogni, és egészséges is a mozgás. Nem szeretnék egy törékeny nő lenni, formás, enyhén izmos vagyok.


Plusz még így is kitűnik a tömegből, aki sportol, edz, mivel még mindig többségben vannak azok, akik nem csinálnak semmit, és inkább túlsúlyosak, sok plusz kg-val rendelkeznek, hisz nem hiába hazánk Európa egyik legelhízottabb országa.


#7

Gratulálok, hogy ezt így véghez vitted és megcsináltad, meggyógyultál. Sok akaraterőre és kitartásra volt szükséged. Le a kalappal előtted. ☺️

2022. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert szerintem ez a szép. A karcsú derék, lapos has, kerek popsi, feszes és tónusos test. Az embernek a (természetes) izmoktól van ember alakja.
2022. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De eltüntetik a jó kis mellüket...
2022. nov. 25. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!