Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van annak, ha...

Mi értelme van annak, ha valaki pár üzenetet küld, aztán lelép a beszélgetés közepén?

Figyelt kérdés
Anyum rendszeresen csinálja azt, hogy ír nekem, elkezdünk beszélgetni, van hogy kérdez valamit, és a választ már nem nézi meg. Csak 2-3 nap múlva. Ennek mi értelme van? Miért csinálják ezt az emberek? Gondoltam arra is, hogy lehet ilyenkor van 5 szabad perce, aztán lefő a tea pl, és mire leszűri aztán megissza, már el is felejti, hogy félbemaradt a beszélgetés.

2022. nov. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy elfelejti vagy alapból nem tart annyira fontosnak hogy azonnal válaszoljon hanem úgy van vele majd válaszolok mikor azt jónak látom te addig várj ameddig csak kell szerintem
2022. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott abban a pillanatban unatkozik, erre vagy tartva.
2022. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!