Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A szexuális élet minősége...

"A szexuális élet minősége sem a volt partnerek számától függ." Leírnátok személyes (vagy akár csak hallott/olvasott) tapasztalataitokat, hogy mitől függ még? Én is azt gondolom a partnerek száma... Befejezés lent.

Figyelt kérdés
Én is azt gondolom a partnerek száma (önmagában) nem sokat jelent, talán egy kicsit. Mi teszi a férfit jobb szeretővé?

2022. nov. 27. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire gondolják hosszú távúnak a kapcsolatot, vagyis mennyire van meg az elköteleződés egymás felé, azaz mennyire akarják egymást (és nem saját magukat) boldoggá tenni nem csak rövid, hanem nagyon-nagyon hosszú távon is, nem csak szexuálisan, hanem minden értelemben. Minél inkább ez a cél, annál inkább működik a kommunikáció is - szexuális téren is, de nem csak ott.
2022. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Sosem volt barátnőm, az számít?
2022. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok függ attól van e vonzódás. Vannak e érzelmek. Ha nincs vonzalom, nincs érzelem, az csak szimpla kielégülés. Érzelmek nélkül szinte semmilyen.
2022. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Mi teszi a férfit jobb szeretővé?


A kémia. Vagy van, vagy nincs. Ha nincs, lehet bármilyen technikád, semmire se mész vele.

2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Párom nekem az első bnőm, neki nem én vagyok az első. Mégis azt mondta, hogy köröket verek a volt párjaira az ágyban pozitív értelemben.
2022. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
A technikától függ. Ügyességtől, nyitottságtól, kémia, vonzalom, önbizalom , kommunikáció. Ezek a legfontosabbak.
2022. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
De honnan jöhetne a technika meg az ügyesség, ha nincs szeretet?...
2022. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha bizalmat és emiatt vonzódást tud ébreszteni a nőben, plusz eleve van kémia kezdettől fogva. Akkor nem kell izgulni, majd a nő is tudatja mit hogy szeretne. Ezen kívül testi egészség kell hozzá. A lelki egészség a bizalom ébresztéséhez kell, egy károgó számonkérő értetlen ideges ember erre nem igazán alkalmas.
2022. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy a két fél mennyire felel meg egymás igényeinek. Lehet valaki akármilyen bevállalós vadállat, ha a partnere például aszexuális, ez számára inkább nyomasztó és teher lesz például.
2022. nov. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
De pl ott vannak a seggből szájba emberek, akiktől engem is elkap az undor.
2022. nov. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!