Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért vagyok ilyen ?

Vajon miért vagyok ilyen ?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen belémkötöttek és sokan azt mondják, hogy hagyjam rá a dolgot. Csak valamiért nem tudom ráhagyni, hajt a harag amit ,ezek az emberek iránt érzek!


Mindig eszembe jut, hogy semmi negatív dolgot nem tettem és kapásból 3 munkatársam kifogott. Az egyikre írtam messengeren, és nem értette, hogy mit akarok. Ezért véleményem szerint kiszíneszte a dolgokat, miszerint nekem biztosan hátsószándékaim vannak.


A másik kettő szintén hasonló dolgok miatt piszkált.


Én olyan személyiség vagyok, aki ha egyszer valamire rákattan akkor addig mondom és hajtom a dolgokat amíg el nem érem amit akarok!


Csak most tapasztalom, hogy néha nem túl hasznos, tulajdonság!


Hogyan nyugtassam le magam? Vagy inkább harcoljak?



2022. nov. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

"Én olyan személyiség vagyok, aki ha egyszer valamire rákattan akkor addig mondom és hajtom a dolgokat amíg el nem érem amit akarok!"


Pont ez a baj nálad. Ilyen természetü személy nagyon irritáló tud lenni és többnyire utálják egy munkahelyen, csak lehet valahol ezt nem mutatják ki neki.

Én személy szerint kerülöm az ilyen embereket.

2022. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mongyá fel
2022. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit 1-es ír nagyképűség tőle.

Amit Te írsz kérdező azon elgondolkodtál már, hogy vajon miért mondják ezt? Harcolni meg a saját igazadért mindíg érdemes és kell is, de csak ha meg is tudod velük értetni a miértet.

2022. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

3: Az attól függ hogy milyen igazért kell harcolni, mert ha egy hagyományos munkahelyi pletykába belekeveredni mindennap és ezért viaskodni, hát akkor az elég égető.

1-es voltam. :P

2022. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 jelen: Naivan gondolnám, hogy egy pletyka miatt nem rak ki a kérdező. Ha jól értem vakami másként van magyarázva mint ami, ahogy történt.
2022. nov. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!