Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen nárcisztikus,...

Egy ilyen nárcisztikus, agresszív embernek milyen alapon van fullos csaja?

Figyelt kérdés

Konkrétan ez az ember egy szochiopata, nárcisztikus állat volt. Volt egy csaj 3 éve aki nagyon jól nézett ki és a srác udvarolt neki , azonban a csaj azért utasította vissza mert sokan lenézték a gyerek. Meg azért mert volt köztük egy kis korkülönbség 4 év. Ezeket én is abszurdnak tartom mondjuk. De akkor sem verünk meg egy nőt egy normális ember ilyenkor megfogja, leszarja, tovább megy bármennyire is akarja. Bár ennek a gyereknek előtte meg soha nem volt senkije. Ő ezt nem tudta elfogadni, megverte a csajt és addig fenyegette ameddig össze nem jött vele. Bár a csaj is megérdemelte amit kapott, mert ő is egy undorító ember.. Ugyanis mindenkiről kavarta a szart rólunk is. De hálistennek elköltözött az ország másik végére ez a kiscsaj. Utána pedig 7 hónapig együtt voltak, ameddig a csaj a barátaival együtt bosszúból nem csináltak egy gúny facebook oldalt a gyerekről aki erre 3 embernek vert monoklit a szeme alá vasboxerrel bosszúból. Utána pedig a gyerek azon verte magát, hogy a karantén miatt nem tud csajozni, meg amiatt mert a lányok megundorodtak tőle a sok mocskos tette után. Amiről állítása szerint nem ő tehet . És, hogy nem akarnak vele ezek után összejönni, meg amiért ndm tud úgy válogatni ezért végül a pszichiátriára ment be 3 hónapra. Utána mikor ki jött egy másik nagyon szép lány jött össze vele sajnálatból. Akivel 2 évig voltak együtt. Most meg a srác nem volt félévig szingli. Aztan megint egy nagyon szép lánnyal jött össze. Ő állítja, hogy mostmár lejjebb vett abból, hogy a külsőre menjen. És csak pont vele volt olyan a viszonyuk. Aha majd mi ezt pont elhisszük. Oké már úgymond sokat változott a 2-3 évvel lefolytatott balhéjai óta, már elvileg nem kottyan meg neki az sem ha egy számára nagyon kedves, nagyon szép lány utasítja el akár igazságtalan módon is. Illetve mostmár megtanulta, hogy nem jár minden alanyi jogon. Nem lekezelő már senkivel. Azonban ez nem változtat azokon amiken tett. És engem nem érdekel! A hírnevünket is bemocskolta!

Most ne, hogy már komolyan az legyen, hogy már a harmadik olyan nőt kapja meg aki ilyen tipikus Fullos csaj. Seggig vagy alá érő nagyon hosszú haj. Nagy cicik, nagy formás segg. Nagyon szép arc, ennek a lánynak speciel ráadásul még szép kék szemei is vannak. És ami még keményebb, hogy ez már nem 14-16 éves mint az előző két csaj. Hanem 23-24 éves a lány. Ez a semmirekellő meg csak 20 vagy 21 éves. Nekem vagy az öcskösnek lenne jogunk ahhoz a csajhoz. És ráadásul nem is néz ki jól, nincs is pénze még mindig. Régen gyúrt de mostmár azt sem nagyon csinálja max egy héten 1-2 alkalommal edz egy 15 percet. Minden izomszakaszra egy körös 7 ismétléses gyakorlatokat. Meg 1 éve elkezdett járni Kick Boxra amivel semmit nem ér. De emelett már szerintem meg van 100kg is a csávó a kis 180cm-éhez.

A poén, hogy erősebb egyetemre jár mint mi.

De ami még gázabb, hogy a mi szüleinknek van pénze bőven. Mégis én már tavaly is végig dolgoztam nyáron két hónapot. Meg már most is lenyomtam az egész Júliust és az Augusztust is lefogom. Ez a kisgyerek pedig soha nem dolgozott semmit, semmikor. Max ő azt mondta mindig régen, hogy maszekolgat nèha. És azzal keres havi 50-60 ezret és az neki elég. Az ő szülei pedig együtt jó ha keresnek 400-at. És a pali természetesen azt az 1-2 maszek pénzt is mindig ilyenekre költötte, hogy vett magának vgat elvileg 250 ezer forintért. Meg természetesen ekire. Mert azt is szokták nyomatni a kis társaságával együtt.

Mi meg öcsémmel gazdagok vagyunk. Már én is melózok nyáron és jövőre már ő is fog.

Nekem Mercedesem van, a 19. Szülinapjára az öcsi is kapott egy Bmw-t, jövő hónapban tölti be de megvettük neki előre. Nyaralni is voltunk már mindenhol.

Jól nézünk ki. Izmosak vagyunk 65-70kg 190 cm magas Full kigyúrtak, focizni járunk.

Én néztem ki általánosban a legjobban. És most is nagyon helyes vagyok kék szemeim vannak, nagyon sármos fejem. És az öcsi sincs sokkal elmaradva. Én pedig most is az egyik legjobb pasi vagyok.

De bezzeg nekem 14 éves koromban volt barátnőm de utána 20 éves koromig nem jutott barátnő most is csak egy átlagos csajom van lassan két éve. Az öcsinek sikerült találnia egy majdnem olyan jó csajt mint ami a gyereknek volt mindig. De 1 év után szakítottak és az öcsém persze azóta is mindig elvan utasítva.

Pl az a csaj akivel most együtt van ezzel.. Az öcsémmel kéne együtt lenni. Nem egy ilyen Nőverő, szochiopata, faxal. Pedig félig-meddig még ez a csaj is vágja, hogy mik történtek.

És nagyon idegesít, hogy az ilyen emberek kapják meg a legfullosabb lányokat. A normálisabb pasik meg örülhetnek ha kapnak valakit. Még akkor is ha van pénzük.

Na nem baj majd megverem én öcsémmel 1v1-be is. Meg vannak veszélyes emberek akiknek tudok fizetni. De viszont sajnos ezek az emberek durvábbak annál, hogy egy ilyen szarrágó miatt kattanjanak el és esetlegesen menjenek börtönbe. No nem is a csávót féltem. Tehát egyenlőre másképp akarom rendezni az ügyet.

Csak úgy akarjuk ezt lerendezni, hogy előugrasztani a nyulat a bokorból azzal, hogy basztatjuk a közösségi oldalakon meg az insta posztjai alatt. Mémeket is készítettünk róla! De úgy látszik leszarja. De a kis anya egyből elkezdett fenyegetni, hogy feljelent meg a barátaival is összeakasztotta a mi társaságunk a bajszot, hogy mi mekkora alja, Szlovák, patkányok vagyunk, hogy egy 3 évvel ezelőtti dolog miatt basztatjuk. Akkor akartuk lerendezni csak sok ember sajnos erőltette, hogy a mi társaságunkba legyen egy nő verő. De szerencsére már ezektől az emberektől is megváltunk és mostmár nincs tolerancia senkivel szemben. Az a szerencse a csávónak is és a kis bagázsának is, hogy 45km-re vannak. Mert ilyen Egri csicskák ne dumáljanak már Miskolciaknak. Ha meg nem tetszik valami akkor próbáljanak meg feljelenteni minket. Mi meg bebizonyítjuk, hogy annak idején miket művelt a csávó. Meg azt, hogy ekizik az a társaság. Meg tényleg, hogy az ilyenekkel már sajnálatból is össze jött és együtt volt pl a második csaja. Én legalább jól nézek ki nagyon meg gazdag vagyok. Ha kell meg is mutatom bárkinek!

22/F



2022. nov. 29. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
tl;dr
2022. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Még mindig itt tartasz?

Hányszor kell még kiírni?

Már kaptál anno is sok választ, és ott is a legtöbben titeket szidtak, nem a csávót.

Lépjetek túl rajta :)

2022. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a kérdés már nincs meg. És addig nem ameddig bosszút nem állunk.
2022. nov. 29. 22:16
 4/21 A kérdező kommentje:
És nem azért mert megverte azt a kis csajt mert írtam ő is rossz ember. Hanem azért mert egy ilyen ember volt a társaságunkba és bemocskolta azt a jelenlétével.
2022. nov. 29. 22:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Houston, Houston! Baj van a toronyban!! Nem kicsi!
2022. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Iq azért megvan 80,?:D
2022. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Pfu...ezt akárhányszor írod ki egyre hosszabb lesz, nem tudnád összefoglalni 3 mondatban?
2022. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Proliproblémák... *ásít
2022. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Kívül fullos csajok.. és belül?

Na erről ennyit.

2022. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Hú, ezt a sok szart el nem olvastam, nem pazarlom rá az időmet, de nagyon frusztrált és defektes lehet a srác. Bearanyozta az estémet! :D

Utoljára Hofin röhögtem ekkorát, de ő legalább azért csinálta, hogy nevessenek, nálad nem vagyok biztos ebben.

2022. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!