Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nem vagyok...

No_Name3 kérdése:

Mit csináljak ha nem vagyok vicces vagy nem nagyon vannak vicces szólásaim?

Figyelt kérdés
20 F vagyok és nem voltam valami vicces általánosba se, inkább azon nevettek ha hülyét csináltam magamból. Nagy hatással lesz a kapcsolataimra, vagy ha barátnőd akarok magamnak szerezni? Úgy tudom, hogy ha megtudsz nevettetni egy lányt akkor az már fél siker, nem tudom. Nyilván nem is akarok hülyét csinálni magamból... Milyen tulajdonságaimra koncentráljak ha nincs jó humorom? Amikor haverokkal vagyok, őket se tudom nagyon megnevettetni.

2022. dec. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők alapvetően szeretik a humoros férfiakat de én sem vagyok egy mókamester, mégis így szeret a párom. Van, hogy a másik fél a "viccesebb", és ez így jó nektek. Embere válogatja, valaki a komolyabb fiúkat szereti. Ha nem jön magától, ne erőltesd, mert az csak ront a dolgon.
2022. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%

Én egyáltalán nem vagyok az a vicces pasi, mégis találok magamnak mindig csajt ha akarok, sőt kifejezetten csöndes vagyok. Amúgy meg szerintem nem kell megfeszülnöd...én nem is csajozok a nők szednek fel engem, soha nem kezdeményezek...ennek oka is van, valamiért akkor egyből "van barátom" stb


Inkább add magad nem mindenki humor herold.

2022. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se erőltesd, ha nem megy jól. Valakinek fontosabb, hogy jó humorú legyen a férfi, van akiknek kevésbé. Ugyanígy fontos lehet az intelligencia, széles érdeklődési kör és hogy jó beszélgető partner legyen.
2022. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 K.O. ***** válasza:
ja ja ne eroltesd, az sokkal rosszabb ha valaki nem vicces es erolteti.. en egyszer ezert nem jottem ossze egy pasival, egyszeruen zavart hogy allandoan vicces akar lenni, ha kell-ha nem.. mar azt is eszrevettem rajta hogy innen-onnan szedi ossze a szovegeket, netrol,filmekbol, masoktol stb stb mar szinte minden szava szleng volt, meg vicceket meselt meg stb nagyon gagyi volt.. pedig egyebkent semmi baj nem lett volna vele, de ezzel nagyon idegesitett es ezt igy hosszu tavon elviselni nem tudtam volna.. es nem felszedni akart igy, mert mar fel voltam szedve:D csak nem hivatalosan.. ja meg facebook-on is igy nyomja.. es annyira latszik hogy az nem ő.. na mindegy, a lenyeg hogy ne eroltesd, hidd el valakinek pont ugy leszel jo ahogy vagy, ne rontsd el olyannal ami nem te vagy
2022. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magamtól marconább embert alig ismerek. Sose nevetett senki a poénjaimon, amik nem is voltak. A suliban végig a tábla alatt léteztem, senkit nem érdekeltem, utáltam bejárni, csajom nem volt. Teltek-múltak az évek, csak lett csajom, hasonló mogorva ember, de lett. A saját belső életemben sok vidámság volt, de kifelé ez nem látszódott. Aztán találtam olyan pontokat, amik kifelé jól mutattak, sőt viccesek voltak. Ehhez kellett vagy 15 év, de mostanra csak első látásra vagyok morcos, meg tudok embereket nevettetni, ha úgy van.
2022. dec. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez személyiség és inteligencia kérdése. Olyasmi mint a művésziképeség, az embernek magától jön, minimálisan lehet csak tanulni. Meglehet tanítani rajzolni bárkit, de az sosem lesz olyan mint akinek magától megy.

Probálj humoros könyveket regényeket olvasni, Micimackó, galaxis utikalauz stoposoknak, Rejtő Jenő könyvek, és hasonlók, és az otani poénokat alkalmazni, átirva a hétköznapi szituáciokra. Bud Spencer filmekben sok poén van, amít kis modosítással lehet használni a hétköznapokban.

2022. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!