Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden áldott nap megy a...

Minden áldott nap megy a veszekedés köztünk a párommal,hogy még egy láda fát sem képes behozni a fűtéshez. Nem akarja meglátni a tennivalókat,mindenben rám vár. Ennek csak is szakítás lehet a vége?

Figyelt kérdés
Sokszor átrágtuk,azzal hiteget,hogy változni fog.Az édesanyjával beszéltem a minap,azt mondta,hogy ő rontotta el a nevelését,mert a bátyjával ellentétben meg volt kímélve mindentől. Csak a számítógépes játékok az erőssége, semmi más, meg a koncertekre járogatás.Hiába is próbálom meg rágni a fülét,vagy szépen kérlelni,esetleg azt mondani,hogy ketten nekiállunk,akkor is csak rám marad minden, így ne is próbáljak meg úgymond győzködni vele,az édesanyja szerint. Ráadásul túl puhánynak is tartom,mert helyzetekben nem áll ki értem/mellettem. Nem akartam feladni,de feladom,mert kezdek tönkremenni ebbe idegileg. Amikor még csak ismerkedtünk nem gondoltam,hogy itthon ilyen. A helyemben ti mit tennétek?
2022. dec. 8. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Add ki az útját .
2022. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Játsszál te is.
2022. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Lapát vagy ugyanilyen lusta leszel. Aztán ő ül le veled beszélgetni.
2022. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha nem felel meg az elvárásaidnak, akkor miért nem fordul meg a fejedben, hogy a kapcsolatnak véget vess. A napi szintű veszekedés nem a normális élet része. Vagy el tudod fogadni olyannak, amilyen, vagy nem tudod, és senki nem tart pisztolyt a halántékodhoz, hogy vele maradj. Megváltoztatni ne akard, az szemlátomást nem sikerül.
2022. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A helyedben én összejönnék velem. Főzök, mosok, takarítok, nem vagyok anyuci pici fia.
2022. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem lehet mit kezdeni, mert gyerekként el lett nagyon kapatva. Sajnálom, hogy ezt fogtad ki, így jobb, ha menekülsz tőle.
2022. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöznék.
2022. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kroms ***** válasza:
100%
Nyugodtan keress helyette mást, ennél sokkal rosszabb úgy sem lehet.
2022. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem kidobtad,hidd el,férjem is ilyen,nem változott,terhesen kellett behoznom a fát,nem mondtam hogy hagyjam,majd ő...

Mindent én csináltam, szégyellje az ilyen férfi magát

2023. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!