Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz férfi...

Miért ilyen nehéz férfi barátokat szerezni ?

Figyelt kérdés

Leginkább női ismerőseim, barátaim vannak és nem értem mit látnak bennem a lányok hogy többségében ők nyitnak felém?


Férfi létemre több a női ismerősöm, mint a férfi. Pedig nem vagyok feminim egyátalán! Sőt még a külsőm is férfias, barátnőm is van.


Szeretnék haverokat is akikkel lehet hülyéskedni, elmenni inni, bulizni ilyesmi.


Azt tapasztalom hogy a nők hamarabb nyitnak felém mint a kollégáim és nem értem miért. Mintha nehezebb lenne elnyerni a bizalmukat! Vagy nem értem.



2022. dec. 9. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Talán azért, mert mi férfiak jobban megválogatjuk,kit avatunk a bizalmunkba.Nem viháncolás és üres pletykázás jellemző a férfibarátságokra,ellentétben a nőkkel.

Nekem pl három férfibarátom VOLT,mind családi gondok miatt,vagy a párjuk sirámai miatt tűnt el. Mert ugye a kedves nők kisajátítják a párjukat legtöbb esetben.

Ez férfiakra nem jellemző,nem láttam,nem csináltam ilyet soha.


Most nincs senki baráti kapcsolatom,de elvagyok így is,persze nem jó, ha nem lehet dumálni,vagy ide-oda menni.

Munkahelyen beszélgetek csak,de az egészen más jellegű.És nem is olyan.

F/bpest

2022. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy mikor közeget váltottam a fejemben is valami megváltozott és az miatt nyitottabb lettem, és másokkal is tök jól kijöttem


Most 1 éve itt dolgozom egy cégnél melóhelyen nem érzem, hogy meglenne a közös hullámhossz, van egy két nap hogy annyit beszélek velük, hogy "Jóreggel", és "Jó hétvégét"(ált pénteken megyek be irodába)


Szerintem az internet miatt mindenki felfedezi önmagát, kiteljesedik és arra jön rá, hogy a való életben nem talál olyan értékrendű embereket mint az internetes közösségeken, aztán persze lehetnek kisebb szerencsés pillanatok amikor összejön, de az tényleg 100/1-szer van


A férfi kapcsolatok általában a közös szenvedés,egy célért való kűzdelem kovácsolja, míg a nőknél szerintem is a legtöbbszor a locsi-fecsi


Ha nincs olyan akivel egy célért közösen együtt küzdenétek szerintem ez nem fog változni


29f

Nekem sincs senki olyan jó barátom akire igazán számíthatnék(volt egy régről, de mióta megházasodott sokadik prioritásként nincs kedvem haverkodni vele)

2022. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

"Nem viháncolás és üres pletykázás jellemző a férfibarátságokra,ellentétben a nőkkel."


Hallod, férfiként mondom, ez akkora marhaság, mint az állat. Pont azt figyelem, hogy a feleségem a barátaival minden lelki baját megbeszéli, bőgnek egymásnak, mittudomén. A csávókkal meg kb beszélgetünk melóról, házfelújításról, és tök nehezen bonyolódunk bele a komolyabb dolgainkba.


Átjön valami ismerős pár látogatóba, csomószor az van, hogy az asszonyok azonnal összemelegednek és fossák a szót, a végén már minden kilelkiznek, én meg ott maradok a férjjel, és beszélgetünk arról, hogy éppen milyen cuccot épített a hátsó kertben, meg mi romlott el az autóban.

2022. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
lehet nem munkahelyre kéne járni barátkozni
2022. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!