Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldi gyerekem (Nemét.o)...

Külföldi gyerekem (Nemét.o) "dev. ops."-ként mennyit illene hazaküldenie? Másik gyerekem ellátom parkinson kórral?

Figyelt kérdés

Egyik gyerekem kint én Németországban, és sajnos az itthoni árak magasabbak, így nem passzól már amennyit küld, eddig oké volt.


Jelenleg 75 EUR-ót küld haza. Aminek nagyon hálás vagyok


De itthon nagyobb lett általános élelmiszer drágulás például, nemhogy a gyógyszereink.


Utolsó kérdésemnél idézem, azt írták 75 EUR az "szar és hamu".


Nem követelem, de jól jönne segítség a legközelebbi beszélgetésnél.



2022. dec. 10. 11:09
A kérdező szavazást indított:
75 EUR viszonylag kevés gyógyszerekre, élelmiszerekre meg egyebekre
75 EUR viszonylag elég gyógyszerekre, élelmiszerekre meg egyebekre
8 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a gyerekem mondta ha kell több, szóljak.
2022. dec. 10. 11:10
 2/28 A kérdező kommentje:
Az összes fizum 170 000 forint.
2022. dec. 10. 11:12
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Én a helyedben felhoznám mennyivel nőttek a kiadások és ha magától szeretne adni akkor elfogadnám.

Az sem mindegy milyen körülmények között éltek és ő milyen körülmények között él.

2022. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Most olvastam hogy mit írtál, szólj neki ha nagyon kell!

2022. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ. Az én szüleim legutóbb is a Fideszre szavaztak. Mióta az eszüket tudják, elvannak ezzel a csűrhével. Miattuk jöttem ki gyakorlatilag. Egy fillért nem adok haza, viseljék szépen a döntéseik következményét. Én is épp azt teszem, nem szórakozásból hagytam ott mindent és mindenkit.
2022. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4


24 nm-en lakunk, és a körülményeink eléggé rosszak. Nem akarok manipulatívnak tűnni, de a fűtéssel kell vigyáznunk, a kajával meg a gyógyszerekkel hogy melyik olcsóbb mint a másik.


Ő egyedül él, szeretem, beszélgetünk majdnem minden 2. nap.

2022. dec. 10. 11:15
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Semennyit nem illene.

De nyilván azért teszi, mert így látja jónak. Mondd neki, hogy nem jöttök ki, ő meg megmondja mi fér neki bele.

2022. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Menyit KELLENE/ILLENE? Semennyit nem kellene vagy illene, nem elvárható. A kérdésből az derül ki, hogy szívesen küld. Nyilván külföldről nem látja mennyire elszálltak a magyarországi árak, ha kevés amit küld akkor nyisd ki a szád és szólj neki, ugyanis nem gondolatolvasó.
2022. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit kérj amennyi feltétlenül szükséges!
2022. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9


Igen, de nem tudom mennyit keres pontosan "dev opsz" ként, ahogy ő említette. Valami banknál vagy pénzügyi intézetnél dolgozik, így nem akarom felhozni a témát.

2022. dec. 10. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!