Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalabb, beteg emberként...

Fiatalabb, beteg emberként egyetemi képzésekről álmodozni szánalmas?

Figyelt kérdés

Mindig is filmes vágó szakember szerettem volna lenni. Viszont súlyosabb, itthon lévő beteg vagyok, nem várható, hogy valaha is rendes életet fogok élni. Gondozási díjból tart el édesanyám, nem is lenne pénzünk az egyetemre. De be se tudnék járni.

Itthon unatkozásból Youtube és egyéb oktató videókból, online tanfolyamokból megtanultam kezelni a Resolve és Premiere vágó programokat. Ezekkel szoktam hobbiból videókat vágni. Sokszor álmodozom, hogy milyen lenne egy egyetemi képzésre, tanfolyamra elmenni, ezzel foglalkozni, rendes életet élni.

Mennyire szánalmas ez? Hogyan lehet ezen túllépni, elfelejteni?


2022. dec. 12. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Minek akarsz egyetemre menni?

Ez tipikusan az a munka, ahol legyen referenciád.

2022. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne megpróbálni több bulvároldallal felvenni a kapcsolatot, ők folyamatosan ontják mindenhová a híreket, a valós vagy valótlan videókat, és egyebeket. Hátha lenne valamilyen lehetőséged.
2022. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer olyan hirdetést láttam hogy egy fiatal hölgy keresett maga mellé 24 órás asszisztanciát, mert tolószékben ül, és alig mozog, kb mindenhez segítségre van szüksége, és hollandiába készült egyetemre. Oda keresett maga mellé egy ilyen személyi segédet.
2022. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a youcut applikációt használom , de a premier sokkal jobb youtuberól szerintem meglehet ezt tanulni.

Én jártam főiskolára , de egy betegség miatt kibuktam én is.

Szerintem ez egy jó cél, ha gondolod írj privátban hátha tudok segíteni valamiben.

2022. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem ó, egyáltalán nem szánalmas, de ezzel a hozzáállással nem leszel szakember.

Illetve ha már úgy sem tudnál bejárni, akkor az itthoni egyetemi képzést el lehet felejteni. Otthonról próbálhatod képezni magad.

2022. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ágyban fekvő sérült, akkor el tudod végezni az egyetemet (de talán még akkor is). Nem egy kerekesszékes megcsinálta már.
2022. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!