Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy valakivel...

Miért van az hogy valakivel elkezdek beszélgetni/ismerkedni az elején nagyon megkedvelem meg is tetszik és mire eltelik egy kis idő eljutunk a találkozáshoz utána meg már egyáltalán nem köt hozzá semmi és már nem is akarok vele beszélgetni!?

Figyelt kérdés
Ez már nem egyszer fordult sajnos elő hogy mire jó lenne minden én nem szeretnek tőle semmit

2022. dec. 14. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu: én hamar unalmasnak találom a másik embert, miután egy szinten kiismertem, megismertem. Szinte mindenki ugyanúgy eszik-iszik-pisil-k*il-dolgozik-lazsál-sír-nevet-alszik-él, mint a másik, csak eleinte tűnik valpamivel érdekesebbnek az illető, de aztán vége a "varázsnak". Külsőre meg hótmindegy, mert ma "ezt", holnap "azt" találja az ember szépnek.
2022. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is pont ugyanúgy vagyok vele

Azt gondoltam velem van a baj

2022. dec. 14. 06:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha irreális elvárásaid vannak, az baj.
2022. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Az első amit írt az tökéletesen fedi a dolgot. Szerintem ami beválhat: Kevés irkálás max 1-2 nap aztán ha sínen van akkor személyes találkozó. Személyesen ismerd ki az embert meg beszélgess vele ne a neten. Személyesen több random dolog közbe jöhet és nem lessz annyira unalmas.
2022. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is szoktam játszani ha kedvelek valakit türelmesen várok míg meg nem utáltatja magát valamivel, mindig beválik :)
2022. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!