Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Hogyan csökkentsem az érzelmeimet és növeljem a tudatosságomat?

Figyelt kérdés
Ha van valami tulajdonom, amire nincs szükségem, szívesen odaadom másnak. Viszont van az az ember, akitől ha elkérnek valamit, ami nem kell neki, akkor kidobja, hiszen ezzel fejezi ki, hogy inkább kidobom, minthogy odaadjam másnak. "Szerezzen ő is magának, én ezért megdolgoztam" Olyan magabiztos és igazságos, embereknél láttam ezt a magatartást, akiket nagyon tisztelek, mert nincsenek az érzelmeik által befolyásolva, hanem értelmes, okos emberek. Én is ilyen szeretnék lenni. Inkább nekem se legyen, inkább kidobom, de neki nem adom. Racionálisan egyetértek teljesen velük, csak mivel elég ostoba vagyok, itt az érzelmeim vezérelnek, és inkább odaadom másnak, mert nekem felesleges. Hogy legyek kevésbé érzelmes és okosabb?

2022. dec. 15. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Te most vagy provokálsz, vagy nagyon unatkozol.
2022. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Tehát szeretnél ostobább lenni. Elég jó úton haladsz azt kell mondjam, ne csinálj semmit.
2022. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A dolgokat nem azért ajándékozzuk kidobás helyett tovább, mert olyan jó szívünk van, hanem hogy ne terheljük az óceánokat a felesleges szeméttel. Aki ezt nem látja be, az nem racionális, hanem idióta.

Én is igyekszem a megunt dolgaimat másoknak odaadni, de ebben nincs semmi érzelem, nem hiszem, hogy ettől annyira jó ember lennék, egyszerűen nem bírom a pazarlást.

2022. dec. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

úgy, hogy a hogyan kérdést meghagyod a tudatfelettinek ez az ő dolga, és fogalmazd másképp a kérdéseidet!

Mi kellene ahhoz, hogy…ezzel a kérdéssel sokkal jobban jársz…

Mindaddig amig a hogyant kergeted az ego csapdájába esel, a mi kellene hozzá kérdéssel kinyitod a választás lehetőségét…

2023. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!