Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állok így a pénzköltéshez?

Miért állok így a pénzköltéshez?

Figyelt kérdés
Miért alakult ez ki nálam? Lelkiismeret furdalásom van ha veszek valamit magamnak személyes célra de ha van egy ötletem a vállalkozásomba és ahhoz vásárlok vagy valamilyen gépet, akármit veszek ami szerintem megtérül akkor nincs. Mi lehet ennek az oka? Remélem érthető amit írtam.

2022. dec. 16. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekkori defekt
2022. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Tudat alatt van, hogy ami a vállalkozáshoz kell az megtérül, de amit magadnak veszel az rossz befektetés. Viszont emberek vagyunk, neha nem árt kényesztetni magunkat! (Ertsd, ahogy akarod) :D
2022. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonlóan vagyok. Szerencsére jól állunk anyagilag, de sokszor olyan dolgokra mondom, hogy erre aztán nem adok ki pénzt, ami gyakorlatilag filléres tétel lenne. Egyszerűen sajnálom rá.
2022. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nevelés miatt.. esetleg gyerekkorodban nélkülöznöd kellett.
2022. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szüleid hogy álltak a pénzhez?
2022. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enis ilyen vagyok pedig sokat keresek 😀 Sztem jobb mint a masik veglet. Haverom heti 50et siman elbsz ruhakra vagy amennyi epp van.. 🤷🤦 ugy h ki se mozdul soha, nincs senkije es csak otthon kockul... Felveszi amig bejon benne 10p alatt meloba aztan atoltozik melosba 😅
2022. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Átlagos családba nöttem fel nem voltak kirívó anyagi gondjaink. Édesanyám egy takarékos jó pénzügyi kultúrával rendelkező nő. Édesapámat nem érdekli a pénz kb semilyen téren leadta a fizetését otthon aztán ennyi. Ha kellet neki valamire vett ki az otthoni tárcából. Nem voltunk se gazdagok se szegények. Pénzügyi hozzáállásuknak még része volt az is hogy nem vettek fel semilyen hitelt soha és sosem spóroltak rajtam vagy a testvéreimen.
2022. dec. 16. 12:00
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
58%
Mert a vállalkozásod szolgálatába állítottad magad.
2022. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!