Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozzátok zavarba a...

Hogyan hozzátok zavarba a lányokat és a nőket? Lányok és nők hogyan hoztak már titeket zavarba?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 04:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Bankkártyával leginkább. 🙂
2022. dec. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
1-es! Azzal hogyan? Nem tudtad használni?
2022. dec. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A férfi személyisége és tekintete tud számomra zavarbaejtő lenni.
2022. dec. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

#2:

Csak egy volt neki. Mindenki tudja, hogy ha a pasinak csak egy bankkártyája van, az azt jelenti, hogy nem szeret költekezni, vagy ami még rosszabb, csóró. Az ideális bankkártya darabszám tehát kettő vagy annál több. 😃

2022. dec. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Azt észre vettem magamon, hogy csak olyan ember tud zavarba hozni aki amúgy is bejön. De ha ő megvillantja a mosolyát vagy elmond egy viccet is már zavarba tudok jönni. Hirtelen melegem lesz, próbálom nem őt nézni és összeakad a nyelvem is😀

De aki semennyire nem tetszik és kicsit sem az esetem mégis próbálkozik inkább fogom magam kellemetlenül érezni és menekülnék a másik irányba.

2022. dec. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

a zavarban lét az kényelmetlen.

Hamarabb jovok ossze olyannal aki fel tud oldani, mint olyannal aki soha nem tud feloldani.

2022. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Aki zavarba hoz, azt utána kerülöm.
2022. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

6-os, ezzel nem vagy egyedül. Ő is így gondolta:

[link]

2022. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Rákellett googleznod a feloldani jelentésére es kidobott vmi random híreket?
2022. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Mármint úgy, hogy látszódjon is, hogy zavarban vagyok? Úgy engem elég nehéz zavarba hozni. Van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy a legtöbb érzésemet nem mutatom ki, mert nem jön magától, és bizonyos esetekben az alap reakcióm az az, hogy faarccal nézek. De ez lehet az, hogy rossz hírt kaptam, nem kedvelt rokonokkal beszélek, valaki olyan flörtöl velem, akitől marhára nem akarok semmit, valaki mondott egy nem vicces viccet, de nem akarom megbántani. Nekem ilyen esetekben megjátszott reakciókat kell adnom, mert az alap az az, hogy faarc, és ennyi. Csak ezeken nagyon látszik, hogy kamu.


Meg attól függ milyen esetet értjük, amikor zavarban vagyok.

Van az, amikor valami szituáció csak szimplán cringe, ezt had ne magyarázzam.

Ha segítséget kell kérnem valakitől... Nekem az ilyen helyzetek mindig nagyon zavarbaejtőek, egyszerűen nehezen ismerem be, hogy valami nem megy. Nem szeretem ha mások konkrétan tudnak a hianyosságaimról.

Ha valaki rákérdez a szexualitásomra attól is nagyon kínosan érzem magam. Otthon a családom nem tud arról, hogy biszex vagyok, míg minden szülőfalumon kívüli baráti társaságomban nem gond, ha tudják, sőt az se érdekel, ha azok a távoli ismerőseim tudják, akik nem ismerik a szüleimet. Folyton kattognom kell, hogy kinek mondhatom el, hogy otthon ne tudják, ezért nagy coming outokat nem csinálok, mondván ráér, ha nő van a képben. Viszont van olyan, hogy valaki, akivel valamennyire barátok vagyunk, rákérdez, hogy mégis mizu velem. Itt három opció van, vagy igazat mondok, vagy hazudok, vagy azt mondom, hogy nem akarok beszélni róla. Hazudni nyilván nem fogok, egyszer úgyis kiderül, tök kínos lesz. Ha kitérek a válaszadás elől, akkor meg abból is le lehet szűrni dolgokat, és na, feltételezhetően nem azért térek ki, mert hetero vagyok.

Az, hogy a férfiak közelében mikor vagyok zavarban... Ha tudom, hogy ő akar tőlem valamit, de én nem akarok semmit. Ha hárman vagyunk, én, a srác aki bejön, meg annak egy barátja. Itt vagy az van, hogy kínos, mert valaki harmadik kerék lett a beszélgetésben, és ez engem rettentően frusztrál, akkor is, ha nem én vagyok az. Vagy az van, hogy aki nekem bejön, ő éppen próbál összehozni a haverjával... Had ne mondjam miért kínos...

Kifejezetten a kiszemeltem közelében, ha nem azt érzékelem, hogy esélyem sincs, akkor nem vagyok zavarban. Rám nem jellemző ez a pirulós zavarbajövés. Cserébe mivel nehezen mutatok ki érzéseket, előfordulhat, hogy a másik érzi magát kínosan. :D

2022. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!