Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan boldonak...

Miért gondolják sokan boldonak azokat akiknek 23-25 felett sem volt még párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt és sokan bolodnak, érzelem mentesnek gondolnak. Pedig szerintem ez egyáltalán nem igaz rám, sőt szerintem érzékenyebb lelkem van többségnél.

Meg ha azt nézzük hogy sokaknak hiába volt már kapcsolatuk ennyi idősen de attól még lehetnek bunkók, érzéketlenek, pl elutasításkor a lányok. Attól hogy volt valakinek kapcsolata nem jelent semmit szerintem.


2022. dec. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

boldo

bolod


Ezek boldogot vagy bolondot vagy mit jelentenek?

2022. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj azzal, mások mit gondolnak rólad, ha jól érzed magad így, az a fontos, a többi nem számít. Majd lesz neked is, de ha mégsem, még attól is boldog lehetsz.
2022. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb ember hajlamos bolondnak tartani és lenézni azokat, akik másként élnek, mint a többség, de ezzel nem kell foglalkozni. Csak önmagunknak kell megfelelnünk.

Attól nem lesz senki sem kevesebb, hogy még nem volt párkapcsolata. Nem is kötelező, hogy legyen. Hülyeség emiatt furcsán nézni valakire.

2022. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bolond akart lenni, bocsi!
2022. dec. 30. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek nem tudják befogadni a diónyi agyukkal, ha valakinek nem átlagos az életútja/olyan mint a többségé, tehát az ilyenek véleményével nem kell foglalkozni, mert korlátoltak, szűklátókörűek. Szerencsére nem mindenki ilyen ítélkező, de tudom, hogy sajnos sokan.

Nekem is később lett párom, mert addig senki nem mozgatott meg, akkor meg minek jöjjek össze vele? Csak azért, hogy legyen némi tapasztalatom, nekem nem érte meg, miközben éreztem, hogy nem tökéletes az illetőkkel az összhang. Amikor viszont találkoztam a mostani párommal, tudtam, hogy semmiről nem maradtam le addig, maximum nem kívánt zsákutcákról.

De amúgy ha nem is vágysz senkire, nincs hiányérzeted és csak a társadalmi nyomás miatt zavar a helyzeted, azzal sincs semmi probléma, sőt, sokan cserélnének egy olyan emberrel, aki egyedül is képes jól érezni magát a bőrében.

2022. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!