Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik élethelyzetben, mikor...

Melyik élethelyzetben, mikor voltál eddig a legsikeresebb az életedben? Miből láttad ezt és hogy gondolod miért? Iskolai, munkahelyi, családi, hobbi területekre is gondolok.

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin, amikor kérdésekre adok választ és ezzel segíthetek máskokon :).
2022. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskola - általános 8 éve. Jól tanultam, de mellette maradt szabadidőm is, és még le tudtam sz#rni hogy mi a siker. Csak simán jó gyerek akartam lenni.


Munka - Most rendkívül sikeresnek érzem magam, meg január elejéig, mert addig szabadsagon vagyok.


Hobbi - soha nem volt ilyen. Szüleim mindig lehurrogták amit én akartam lebeszéltek úgyse lennék jó benne nem nekem való stb., mindig félbezakadt. Esetleg mikor eljártam táncolni, de az is félbeszakadt mert nem volt pénzem folytatni. Most talán ha nagyon beosztom lenne pénzem, csak időm nincs.


Család -

Az elvárásaimhoz képest nagyon jó kis karácsonyt hoztunk össze idén.

2022. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimi utolsó két éve.

Magam sem tudom, hogyan csináltam már, de abban az időszakban egyszerre klappolt minden, és sikerült jól teljesítenem mindenhol, mindezt úgy, hogy amúgy jól is bírtam.

A sportom volt egyben az egyik hobbim is, ami remekül is ment (edzőm szerint is), imádtam, mellette sulis sportom is volt, edzésre is jártam (térd gondok). Bejárós voltam, 4,5 körüli átlagom volt, külön matekom is volt rendszeresen, a végén vezetni is jártam egy 3. városba. Önerőből egy 3. nyelvet is tanultam hobbiból. Fellendült a szociális életem is, egész sok új barátom is lett.

Nagyon produktív voltam akkor, sok értékes emléket szedtem össze, meg boldog is voltam.

2022. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017-2022-ig egyértelműen, vezető beosztást kaptam, külön irodát, jó fizut. Aztán onnan eljöttem és most egy új munkahelyen dolgozok szakértőként, bár a pénz jóval több, a körülmények rosszabbak egyenlőre, közös iroda van és nem én vagyok a vezető(még). 2017-től,ha nézem, eléggé sikeres időszakom van éppen, ami a munkát és az anyagiakat illeti.
2022. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!