Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A környezetemre érdemes...

A környezetemre érdemes hallgatni a külsőmet illetően, vagy magamra?

Figyelt kérdés
Szerettem volna barna hajat rózsaszín melírokkal, de mivel előtte vörösre volt festve évekig, a fodrász önhibáján kívül nem igazán tudta kivitelezni a kérésemet, és végül egy szőkés hajjal kötöttem ki. Az ismerőseim azt mondják, hogy tök jó, feldobja az arcomat ez a vidám szín, de nekem nem tetszik... Egyszerűen nem látom magam szépnek vele. Nagyon őrlődök, hogy visszafestem vörösre. De alapból is elég alacsony az önbizalmam, szóval lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, és amúgy jól áll... Ilyenkor mire érdemes hallgatni inkább?

2022. dec. 31. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindig azt csináld ami neked jó ne azt ami másnak. Tul rövid az élet ahhoz hogy mindig másoknak akarjunk megfelelni
2022. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak bebeszéled magadnak, és amúgy jól áll :)

Viszont mivel nem vagy kibékülve így magaddal, ezért festesd vissza vörösre ;)

2022. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Első körben neked kell hogy megfeleljen.


Gyerekként hasonló okok miatt nem szerettem a fodrászhoz járni. Hajvágás után mindig egy új arc nézett vissza a tükörbe és valamiért amíg meg nem szoktam furcsa volt. 😅

2022. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Az a fontos, hogy te szépnek lásd saját magadat. A környezetednek nem kell megfelelned. Ha vissza szeretnéd festeni vörösre a hajadat, akkor fesd vissza.
2022. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
A te közérzeted a fontos, legyen olyan hajad amilyet te szeretnél!
2022. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, és megmondom.
2023. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
szerintem kicsit várj még a döntés meghozásával, lehet hogy idővel megtetszik ez a hajszín, ha meg mégse akkor fesd olyanra amilyenre szeretnéd :D
2023. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos az önbizalomhiány tud olyat okozni, hogy direkt rosszul akarsz kinézni, ezért ha valami véletlenül előnyös rajtad, akkor azt nem fogod szeretni. Ez egy ördögi kör, hogy az önbizalomhiánnyal olyan külsőt és kisugárzást hozol létre, amivel olyan reakciókat kaphatsz másoktól, amik meg fogják erősíteni a hiányodat. Érdemes lenne áldozni önismereti munkára.
2023. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!