Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden sikeres férfi mellett...

Minden sikeres férfi mellett ott egy nő, vagy ez csak valami ócska proli duma?

Figyelt kérdés
Tehát, ha én mondjuk 10 éve egyedül vagyok, sikertelennek számítok?

2023. jan. 1. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
mert, sikeres vagy az élet többi területén?
2023. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Mert a sikertelen férfiakat kerülik mint a tűzet!

Logikus!

2023. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

De a kérdés ennek a fordított esetére vonatkozik.

Márpedig egyáltalán nem biztos, hogy egy sikeres férfi maga után akar vonszolni egy utánfutót.


Ócska duma, semmi más.

2023. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Kamu. A sikertelen pasikhoz egy nő sem vonzódik, de szeretnek beleülni a jóba gondolkodás nélkül.
2023. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Tini lányok facebook adatlapjain szoktak ilyen mélyenszántó idézetek lenni. Nem igazán látom alapját. Aki ambíciózus az önmaga miatt az, nem az asszony noszogatja. Mark Zuckerberg is egyedül építette fel a facebookot, és Elon Musknak sem volt párja amikor a Paypalon dolgozott. Illetve tapasztalatból mondom, hogy sokszor épp, hogy hátráltató tényező, ha párkapcsolatod van, mert a nők kikövetelik maguknak az időt (jogosan) és emiatt kevesebb jut arra amit el szeretnél érni.
2023. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
85%

Rosszul írtad/értetted.


"Minden sikeres férfi MÖGÖTT, áll egy nő."


Ez azt jelenti, hogy a férfiak többségének kell egy olyan erős nő, aki segíti, támogatja, motiválja. Ez lehet anya, szerető, barátnő, MILF tanárnő,...

2023. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Van az idézeteknek, mondásoknak egy fajtája amit úgy hívunk "Féligazságok és f..ságok", ez egy ilyen, ne vedd komolyan. A másik ami gyakori mostanában "X.Y. nem a legélesebb kés a fiókban"
2023. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez a mondás régről származik, amikor a nők leginkább otthon tevékenykedtek és biztosították a hátteret, hogy a férfinak csak a munkára kelljen koncentrálnia. Feltételezték, hogy egy sikeres férfinek nincs gondja főzésre, mosásra, takarításra. Ma már nyilván más a helyzet, mert a nők is dolgoznak, így a párok egymást kölcsönösen támogatják a hivatásukban.
2023. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Jah minden sikeres férfi mellett hirtelen ott terem egy dekoratív csajszi akinek csak a pénze kell. Ez valóban igaz.
2023. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Mellettem nem állt soha semmilyen nő se tartósan. Vagyis volt, de csak visszahúzott. A siker meg relatív, de elkönyvelhetem sikerként azt hogy hitelmentes saját lakásom van, több befektetésem van ami a legrosszabb esetben is, ha nem hozza várt dolgot akkor is jelentős pénz. Ezen kívül jelentős a költőpénzem is, ha munkanélküli lennék akkor sem kéne aggódnom pár évig. Persze nagy lábon nem élek, nincs is rá igényem. Önkormányzati bérlakásban nőttem fel, tehát a hátszelem anyagilag nem volt túl erős. Az eddigi nőim élősködni szetettek volna rajtam, úgy hogy ők semmit nem akartak dolgozni. Szexpartnereket meg szoktam magnak fogni mindig.

Tehát az én tapasztalataim alapján ez csak egy közhelyes duma.

2023. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!