Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden sikeres férfi mellett...

Minden sikeres férfi mellett ott egy nő, vagy ez csak valami ócska proli duma?

Figyelt kérdés
Tehát, ha én mondjuk 10 éve egyedül vagyok, sikertelennek számítok?

2023. jan. 1. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
Csak el tudod dönteni, hogy sikeresnek érzed magad vagy nem. Te sem igazán érted, hogy mi a kérdés, csak gondoltad kiírod egy kis újévi provokációként, hadd kezdődjön jól az év. Ez már elég elavult téma, inkább az a proliság hogy te még ott tartasz, hogy ez valami provokatív kérdés és most fú, de nagyot trollkodtál.
2023. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Az egészen biztos, hogy aki prolizik, értelmes ember nem lehet.🤔
2023. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Engem csak visszahúztak eddig a nők. Amikor belekezdtem valamibe mindig megjelent egy manipulátor hárpia, aki magasról tett a céljaimra, ő volt a legfontosabb, neki kellett az időmet szentelnem. Marhára nem támogatott egyik sem, inkább csak lehúztak. Szóval ez csak egy f*szság, amit a sikertelen nők hajtogatnak, hogy kiharaphassanak egy szeletet a tortából ők is.
2023. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít sikeres férfinak?
2023. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
#13 Szóval kizárólag a gonosz nők miatt nem tartasz sehol az életben? Amúgy már rég sikeres lennél gondolom.
2023. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 15-ös. Jogos a felvetés, viszont. Szerencsére időben sikerült öket leráznom, így a szabad éveimben sikerült haladnom, ráadásul szerintem egész szépen. Úgyhogy nem hibáztatom őket a sikertelenségem miatt, mert nem érzem magam sikertelennek. Viszont a tények továbbra is tények maradnak: amikor volt párom, az sosem a támogatást jelentette nekem, hanem csak a lehúzást. Volt aki ki is jelentette utána, hogy tudta, hogy nekem fontos xy dolog, de önző volt. Ezek után mit kéne mondanom szerinted? De biztos nem csak ilyen kapcsolat létezik, csak én fogtam ki rossz embereket.
2023. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
#16 Nyilván felszínes kapcsolataid voltak. Én sosem csak nézem, hogy hogy néz ki egy nő, hanem a személyiségét is, és mielőtt komolyra fordulnának a dolgok, igyekszem minél jobban megismerni. Boldog, egészséges önértékelésű, kiegyensúlyozott nőkkel ismerkedek, nem aranyásó cicababákkal.
2023. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%

Eminemet elhagyta az anyja és megcsalta a barátnője stb... Semmi jó kapcsolata nem volt a nőkkel.(mostani felesége is megcsalta)

És mégis milliárdos.

2023. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Nőként is jó nagy hülyeségnek tartom. El kellene fogadni, hogy az emberek a sikereiket általában maguknak köszönhetik, nem egy egész stábnak a hátuk mögött, aki volt olyan hülye, hogy a saját élete helyett az övükét lapátolja össze.
2023. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

1 bolond több milliót képes teremteni.


Ezt 1x valaki réges régen kitalálta...valamikor nagyon régen...majd terjedt és terjedt és terjedt....

2023. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!