Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan toleráljam az emberek...

Hogyan toleráljam az emberek viselkedését vagy hogyan kezeljem lazábban ?

Figyelt kérdés

A munkahelyen sajnos emberekkel kényszerülök foglalkozni hát mit ne mondjak elképesztően rosszindulatúak. Valamint türelmetlenek, idegbetegek, és amikor látják, hogy rajtuk kívül vagy 1000-en vannak le se sz@rják.


Egyszerűen elképesztően ostoba és buta egy népség van erre Dél-Magyarországon.


A nagyobb városokban sokkal jobb a helyzett de itt félek.



2023. jan. 3. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyfélszolgálaton dolgozok. Csak olyan emberekkel beszélek, akiknek problémájuk van. Türelmetlenek, értetlenek, ostobák. Van aki egyszerűen csak hül.e. Mindenkinek a saját problémája, igénye a legfontosabb.

Idővel az ember megtanulja kizárni ezeket a dolgokat, mert változtatni nem tud rajta.

2023. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismeresem, en is hasonlo cipobe vagyok. Ha nem dolgozok, pl utalok emberek koze menni,mert zavar a tomeg. Az utcan is azt nezem mar,hogy milyen logikatlanul kozlekednek. Lokdosodnek, koszosak, budosek.

Az a szerintem legrosszabb aki bar hallja amit mondok neki,de ugyanugy kezdi elolrol a kis monologjat. Ezek pontosan tudjak,hogy nem rakhatom rajuk a telefont. Max logva tudom hagyni a varakoztato vonalon. Az internetes chat egy fokkkal jobb volt mint a telefon.

2023. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!