Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül vki...

Van itt rajtam kívül vki csajként, aki még nem bírja elviselni a pár hónapos babákat, és a 7-8 év alatti gyerekeket? (19,l)

Figyelt kérdés

11 éves korom óta undorom van tőlük, kiszámithatatlanok, zavaróak, hangosak, idegesítőek, a külsejüket meg szintén hagyjuk...

Kisebb gyerekként semlegesek voltak nekem, de mindig is elkerültem őket, nem fogtam vagy érintettem meg soha egyet sem, családban sem volt nagyon gyerek... mellesleg akik fiatalon vágynak terhesek lenni vagy a gyerekben látnak életcélt, szintén nem értem Miért?! A terhesség, szülés szintén elborzaszt, legrosszabb rémálmom(nem a fájdalom miatt).

És most mondhatják éretlen vagyok stb, de csak kíváncsivá tesz, vannak e hasonló fiatalok.



2023. jan. 3. 22:38
 1/10 anonim válasza:
71%
Csak csendben kérdezném meg...akkor minek vagy itt? Egyébként rengeteg ilyen kérdés van már. És igen sajnos vannak ilyen fiatalok,de te legalább nem fogsz gyereket vállalni.
2023. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
legalább nem szaporítom az igyis sok embert :)
2023. jan. 3. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy időben én se bírtam őket, most meg már alig várom, hogy terhes legyek. Bár más gyerekeit továbbra is idegesítőnek találom.
2023. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak még persze, de nem biztos, hogy a gyerekvállalós topikban fogod őket megtalálni. 😅
2023. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy vannak. Nincs ezzel semmi baj. Valaki a pókokat utálja,valaki a kutyákat, valaki a gyerekeket, valaki a hamburgert, stb stb. Nem kötelező szerencsére gyereket vállalni, még ha nyomatják is, kényszer miatt sem szabad semmi esetre sem. Én sem szeretem őket, de engem inkább az anyai lét taszít, nekem nem lenne komfortos és nem lennék boldog. Szerencsére a párom sem akar gyereket, így ezzel a problémával nem is kell törődnünk. Hálisten szüleink sem sírnak unokáért, így ez sem konfliktus forrás. 32N
2023. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerinted ebben a kategóriában lesznek?

Miért nem az "Emberekben" teszed fel?

2023. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már nem tudom hogy kellene átteni...
2023. jan. 3. 23:02
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Persze és ezzel semmi baj nincs. Azzal van baj, amikor az ilyen emberek is szülnek, mert "kell".
2023. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de ugyanígy nem vagyok képes elviselni a gyerekeket.

Illetve alapból az a bajom hogy nem tudok velük mit kezdeni. Volt már hogy rámbízták unokahugomat 4-5 éves korában... hát az fertelmes volt.

Aztán 8 évesen is.... még rosszabb.


Ez sztem más lenne ha saját gyerekem lenne, mert arra jogom van rászólni erélyesebben, nevelni... stb. Más gyerekéhez nincs jogom.

Szal így.

2023. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cubina ***** válasza:
28%

Az egy dolog, hogy valaki nem akar most vagy később gyereket, saját dolga, senkinek semmi köze hozzá.

Na de azt reklámozni, hogy undorodsz egy pici babától, vagy a 7-8 év alatti gyerekektől, a külsejüket is kritizálva... eléggé beteges! Felnőtt nő vagy már, legalább is korodból adódóan annak kéne lenned.


Kíváncsi lennék, hogy a környezetedben hányan undorodnak tőled, mint embertől. Talán még a saját édesanyád is undorodott tőled, nem is akart igazán gyereket, csak „úgy maradt" vagy külső behatás miatt szült, és egész életedben ezt éreztette veled. Emiatt lehetsz ilyen gyűlölködő, mert te sem kaptál gyerekként (és valószínűleg felnőttként) egy deka szeretetet sem. Mert hogy te is voltál valaha idegesítő, ronda baba/ gyerek.

Nehogy aztán idősebb korodban megváltozzon a véleményed és akármit is teszel majd, nem fogsz tudni teherbe esni. Ami szerencse lesz a jövőben születendő gyerekek számára, hiszen ki örülne egy ilyen anyának?

2023. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!