Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalkorát kb. 18-30 éves...

Fiatalkorát kb. 18-30 éves korig van aki sokkal jobbnak érzi mint későbbi életét?

Figyelt kérdés

Még ha már meg is van a házad, autód, egzisztenciád, családod, karriered.


De mégis azt érzed az a kor volt az igazi élet, és ez amiben most vagy, akkor is csak megalkuvás az életeddel, egy karikatúrája régi önmagadnak?



2023. jan. 4. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell élned hogy jól tudd meg érezni, olyan emberekkel vedd körbe magadat akiket szeretsz.

Ha nem érezd jól magad akkor változtass.

2023. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is baromi izgalmas. Valami új dolgokba kéne fognod, ami kockázatos, szép dolgokhoz vezethet stb
2023. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy szerintem azzal sem lenne gond, hogyha az volt az élet igazán neked. És az is egy út, hogy nem próbálni oda jutni már, hanem inkább szolgálni most már az életet, másokat, szerkezeteket megtartani, hogy működjön ez az egész. És az is lehet, hogy valami más módon ez is adhat valamit. Nyilván nem azt ami korábban volt, egész más formákat.
2023. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, de ezt a kérdést akár én is írhattam volna.
2023. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem érzek/éreztem sose. Most is csak úgy kicsattanok, izgalmas az élet, szeretek élni, mindig van valami kaland, akármi legyen az.
2023. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én totál ezt érzem.

20-26 éves korom között éltem igazán. Most a lejtőn vagyok.

2023. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerettem fiatalabb lenni, ha erre vagy kíváncsi.

Régen minden jobb volt.

2023. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hans Pötterman ***** válasza:
26 vagyok de eddig semmi húde jó nem történt velem,pont a későbbi időktől várok változást,mert akkor érek oda hogy talán időm meg lehetőségem is lesz élni...noha a fiatalkori tapasztalatokat soha nem fogom megérni, mint a szerelem, csajozás meg ilyenek.
2023. jan. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2000-es évek volt nagy világ, ha valaki emlékszik.
2023. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetertek veled 9-es. Nyilvan azert mert nekem azok voltak a huszas eveim :)
2023. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!