Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzom be a mentálisan...

Miért vonzom be a mentálisan beteg férfiakat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt nárcisztikus, vagy pszichopata férfiakra. Már többedszerre járok így. Meglátnak valahol és elkezdenek tapadni, nem tudom őket lerázni. Ha határozott elutasítással találják szembe magukat, akkor feldühödnek és bosszú hadjáratba kezdenek.

Mi lehet a gond?


2023. jan. 5. 14:21
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
83%

Vélhetően első ránézésre áldozat-típus vagy a szemükben.


Vagy elmegyógyintézetbe jársz pasizni, az lenne a b-tippem.

2023. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
2# mitől néz ki valaki áldozat-típusnak? Milyen külső jegyek utalnak erre?
2023. jan. 5. 14:31
 3/34 anonim ***** válasza:
9%
Biztos a kisugárzásod miatt, meg, hogy csinos vagy és közvetlen...😉👍
2023. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van ilyen, hogy áldozat-típus kisugárzás.

Nekem pont a férjem mondta, hogy ilyen vagyok. Nem tudja megmondani pontosan mi miatt, de azt mondja, "megérzik az emberek", és hogy ő is "érzi" rajtam, de szeret, sose bántana, csak áldozat kisugárzásom van és kész.



Amikor én bent vagyok egy helyiségben, rajtam kívül még 30 tök egyforma emberrel, és meg sem szólalok, nem keltek feltűnést, szürke kisegér vagyok, akár a többi 29 rajtam kívül, akkor is lesz olyan ember a teremben, aki belémköt, vagy kibeszél, vagy kinevet, pedig semmit sem tettem, nem szóltam senkihez, nem néztem senkire, még a nevem sem tudják, de már támadnak.


Nem értem.

2023. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

3# közvetlen nem annyira vagyok.

4# nálam a látszat csal. Elég erőteljes a személyiségem.

2023. jan. 5. 14:47
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Ezt szoktad meg lehet a családodban. Nem sértésből írom de lehet pl apukád hasonló személyiség volt. Legalábbis statisztikailag ez szokott lenni. (De lehet aztán hogy tévedek.)
2023. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
6# nem volt ilyen. Teljesen normális gyerekkorom volt, szüleimmel sincs semmi gond.
2023. jan. 5. 14:52
 8/34 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor az is lehet hogy egyszerűen nem volt eddig szerencséd...
2023. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekre rögtön leveszik, ki törődő típus, kinek lehet tovább szívni a vérét.

Gyakorlat teszi a mestert.

2023. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
8# miben? Szerintem nem igazán értetted a kérdést. Nem azt írtam, hogy ilyenekkel volt párkapcsolatom, hanem, hogy többször is kinézett már magának random egy-egy ilyen mentálisan beteg férfi. Járni egyikkel sem jártam. Ez nem szerencse kérdése, nyilván van oka.
2023. jan. 5. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!