Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális viselkedés amúgy?

Ez normális viselkedés amúgy?

Figyelt kérdés

Van a családban aki azzal van elfoglalva hogy az én szobámban mi van. Neki nagy rendetlenség de mindig a másikéval van elfoglalva, és olyan banális dolgokkal hogy a szekrényben mi hogy van vagy hogy a szoba sarkában a szekrény tetején van egy doboz és hogy az miért ott van. Őt ez zavarja hogy a másik személyes terében mi hogy van de a saját rendetlensége meg nem.

Normális viselkedés amúgy az ilyen?



2023. jan. 7. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Családokban megszokott.
2023. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Elvileg jót akarnak, csak most még nem érzed.
2023. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 De a dobozos példában mit? Egy sima papírdoboz de mit zavarja hogy ott van?
2023. jan. 7. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is ilyen,semmi se jó neki,csak amit ő csinál.
2023. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2023. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen normális. Most akarnak ránevelni arra, hogy valami rendet, rendszert tarts magadkörül. Most ezt még nem érted, mert a korodból fakadóan mindent a személyed elleni támadásnak veszel, mert ikyenkor csak annyi eszetek van, mint egy oposszumnak.

10 év múlva meg olvassuk az olyan kérdéseket, hogy miért engem rúgtak ki már megint a munkahelyemről😂.

2023. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Én rendet tartok, azért is van az a doboz a szekrény tetején mert valamit tárolok benne. Amúgy meg ő sem tart nagyobb rendet, egyszerűen bevág mindent a szobába ahová épp éri hogy neki az márpedig kell.
2023. jan. 7. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, akkor ok!

6#

2023. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!