Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szépség átok?

A szépség átok?

Figyelt kérdés
Valóban sokkal nehezebb egy kimagaslóan szép nőnek megállni a lábán mint egy átlagosnak?

2023. jan. 8. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Féltékenység, irigység....


Sajnos nem nézhet ki mindenki jól...és sajnos ugyanakkor egy szép külső nagyon sok előnnyel jár.

Sokszor még munkakeresésben is.


Ez senkinek nem esik jól, de hát ez jutott sokaknak. És ugysem lehet ellene tenni semmit.

2023. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet átok is. Én például viszolygok egy szép embertől, és nem akarom közelebbről megismerni sem, lehet nem vagyok ezzel egyedül. Nem azért mert én magam érzem kevesebbnek, csak egyszerűen taszító, mert tudom hogy a szép emberek zöme öntelt.
2023. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A szürke kisegerek irigyek rá,azért beszélik ki.A kiemelkedően szép nő,ha van némi esze, el tudja magát tartani/tartatni(jómódú balfácánt mindig találni)Szóval ilyen szempontból nem nehezebb nekik.
2023. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak ha nem jól használja ki az ember.
2023. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz megállni lábán, mert mindig megdönteni akarják, de erre már programozottak egy kis ajándék után:DDD
2023. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!