Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdésem a lányok felé szól...

A kérdésem a lányok felé szól és nem a férfiak felé. Kérdés: Mi a véleményetek a motorosokról ha egy szóval kellene nektek jellemezni?

Figyelt kérdés

Bejönnek a motoros férfiak?


Például akinek többszázezres sport motorja van.


Most ne jöjjenek azok a motoros előítéletek hogy ,,szerv donorok" ,,száguldoznak" meg ilyenek. Mert az autósok is ugyanazt csinálják. Olyant még nem hallottam hogy egy motoros kinyírt volna egy családot. De olyanról naponta hallok hogy egy autós kinyírt egy családot. Szóval tekintsünk most el ettől.


Bejönnek vagy sem?


Igen vagy nem? Egy szóval válaszoljatok.


Ha igen akkor miért jönnek be?


Ha nem jönnek be, akkor arra meg ne is válaszoljatok mert a szokásos előítéleteket írjátok csak le (arra pedig én személy szerint nem vagyok kíváncsi).


Én most jelen pillanatban a pozitív részével szeretnék foglalkozni. Felmérést szeretnék végezni.


Például ha utcán valaki oda jönne hozzátok egy ilyen kérdéssel, akkor mi lenne az első gondolatod pozitív értelemben? Akár egy mondatba taglalva.


Tehát hogy bejönnek - e a motorosok, illetve tudnál - e pozitív dolgot is mondani, ne csak negatívat?


Várom a válaszokat!


Köszönöm!


26/F



#nők #motor #tetszés #sportmotor #Motoros férfi #Fiatal motorosok
2023. jan. 9. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
96%
Semleges.
2023. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
77%

Először is, nem te mondod meg, hogy mit és hogyan válaszolok meg. Elég már ezekből a hülye kérdésekből, ahol az ember nem adhat rendes választ, mert valaki nem kíváncsi az igazságra, csak a nyalakodásra.


Nem, nem jönnek be. Nem lennék elragadtatva, ha a párom adrenalinfüggő lenne és nem bírna elmaradni a valagán. Ez van.


Apám is nagy motoros volt, tudom, hogy lehet ezt normálisan csinálni. Van ismerősöm is, aki motorral járja a világot és nem az a fajta, aki bőgeti a motort a saját képességei ismeretének hiányában. Egyszerűen ez csak nem én vagyok. Autót sem szívesen vezetek, emellett egy rettenetes költséges hobbi. És tényleg nem bírom azokat az embereket, akik állandóan a szabadban akarnak lenni és menni akarnak valahova, mint zsidóban a fájás meg egész hétvégékre tűnnek el, mert nekik ilyen a hobbi. Aki komolyan motorozik, az így csinálja. Pont ahogy a horgászok, vadászok, természetjárók is. Ez egy életérzés, aminek én nem vagyok részese és nem is szeretnék.

2023. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
76%
Taszító. Nem jönnek be.
2023. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
20%
Vakmerő.
2023. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy az autósok is száguldoznak, de őket védi egy másfél tonnás kabin. Ami után az autóból sértetlenül kiszállsz, azt a motoron nem éled túl.


A kérdésre válaszolva, attól függ mi a cél.


Azoknak a lányoknak, akik rövid távú kapcsolatot, alkalmi partnert keresnek, azoknak ált bejönnek a motoros rosszfiúk.


Aki komoly szándékokkal nézelődik, annak az jut eszébe, hogy ez mennyit pénzt vonna el a családi kasszától és hogy nem szeretné a gyerekeit özvegyen felnevelni.

2023. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem az én világom.
2023. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
32%
Kb mind1, foleg ha van mellette kocsija is
2023. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
74%

Érdektelen.

Igénytelen.

Beképzelt.

2023. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy lánynál rá kerdezel bejon e ez a dolog, általában nemet mondanak. Van bennük egy ellenszenv a férfiak felé. De eloben meglátnak egy motorost, egyenruhást, pénzest nem tudnak parancsolni az ösztöneiknek.
2023. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
88%
Nem jönnek be. Nővérem férje is motorozik. Seggfej az is
2023. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!