Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen?

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

A férfinak van 3 gyereke, van munkája, meg van egy felesége. Mindegyik húszas éveiben járnak. Megvan mindenük. És mit csinál a férfi? Elmegy kukázni, konténert nézegetni. Gondolom a felesége nem is tud róla. Lehet ha megtudná ezt, szóvá tenné hogy mi a lófszt csinál.


A kérdésem az volna;


Milyen ember az ilyen hogy inkább elmegy fiatalon kukákat nézni, mint hogy a feleségével meg a gyerekeivel törödne? Jól gondolom hogy a feleségét és a gyerekeit is nagy ivből leszrja? Úgy értem, hogy nem is szereti a feleségét igazán? Csak érdekből van vele, mert ezt várja el a társadalom? Mert a kukázás előbbre való neki mint a gyönyörű szép felesége és gyerekei. Milyen emberi jellemre vall szerintetek?


Olyan emberről van szó, akinek a valaga alatt kocsi van, háza, meg van munkája. Tulajdonképpen egy elit család, akiről látszódik az hogy ezek valamelyest tiszták, rendezettek és van pénzük is. Mégis a koszos kukákba matat. Gondolom a nője nem is tud róla , lehet megtudná ki akadna mint a vekker óra. Gondolom otthon azt kamuzza hogy elmegy egyet valahová kerülni meg ilyesmi. A lány meg mondja hogy okééé menjen. De a lány nem is tud róla hogy oda megy.


Véleményem szerint itt valami komoly bajok vannak nála, nem tudom hogy mi de nem egy pozitív jellemre vall. Normális ember nem megy a szelektív gyűjtőbe kukázni, bele dobnak mindenféle gusztustalan dolgot. Libress betéttől kezdve a kutya tettemig. Eléggé büdös és fertőző dolog ez. Ja és 100% magyar emberről van szó 22 éves. A csaj meg 24. A nője 10/10_es. A férfi átlagos....



2023. jan. 9. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hogy mi van?
2023. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

22 éves a férj, 24 éves a nő és már 3 gyerek van.

Ha nem ikrek, akkor nincs több kérdésem.

2023. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Van, aki bélyeget gyűjt, van, aki horgászni jár. És eszerint van, aki kukázik.

Nem értem, mit ragozod az anyagi helyzetét. Nyilván nem anyagi okokból csinálja, hanem mert örömét leli benne. Mint más a bélyegek albumba rendezgetésében, vagy a horgászásban.

Egyébként te kicsodája vagy neki? Tudniillik, ezt egyedül a felesége kifogásolhatná, másnak semmi köze hozzá.

2023. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Először azt hittem, hogy a kukázás egy metafora a csajozásra. De mégsem. Hát, elég fura.
2023. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 K.O. ***** válasza:
91%
en ha nem olvasom vegig, azt hittem volna hogy a kukazas az a qrvazas.. a kontener meg a piros lampas negyed.. de vegigolvastam.. es megjobban nem tudom mi van:D:D
2023. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 K.O. ***** válasza:

12:47

ugyanigy erzem magam:D:D furcsan

2023. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Tudod, ez már a hyperchad.
2023. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy kukázik, egy dolog. Azmeg egy másik, hogy te olyannyira féltékeny vagy rá, hogy az már szánalmas.
2023. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha kukázás,nem pedig k.rvázás akkor lehet azért csinálja, mert keres ritka kulönös dolgokat. Lehet talált már értéktelennek tűnő darabot, amivel mégis keresset valamennyit. Vagy egy olyan alkatrészt api pont kapóra jött neki. De miért nem kérdezed meg tőle ha ismered?
2023. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Cigányoknál örülni kell, ha kukáznak és nem lopnak
2023. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!