Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek ilyen?

Előfordult már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Esett már meg veletek, hogy szerelmesek lettetek valakibe, miközben egy másik emberbe már alapból azok voltatok? Tehát mondjuk volt egy személy, aki iránt romantikus érzéseket tápláltatok, de ugyanabban az időben beleszerettetek egy másik emberbe is?

2023. jan. 10. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."


Johnny Depp

2023. jan. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.Együtt voltam a fiúval és amikor sétálgattunk a háznál ahol lakom megjelent a másik férfi aki nekem iszonyatosan tetszik és ösztönösen néztem ahogy elhajt a kocsival na és ilyenkor jöttem rá hogy én nem vagyok szerelmes abba a fiúba aki mellettem sétált.
2023. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, nem emléxem ... :D (82/f)
2023. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!