Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rosszabb genetikájú emberekn...

A rosszabb genetikájú embereknek alázatosan és együttműködően kell viselkedniük a jobb genetikájú emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Ez egy írtatlan szabály?
2023. jan. 10. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Csak ha van nekik Bőrmellényrojt fésülő félautomata horonycsapágy.
2023. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Mivan? Ezt a bullshit-et holl hallottad? Ki mondta?


Mit jelent, hogy valakibnek rosszabb vagy jobb a genetikája? Miylen szempontból? Pl az érces mély hang hiba? Attól függ? Ha mezzoszoprán énekes akarok lenni, akkor az, ha telefonos ügyfélszolgálatos, akkor meg nem.

Na kb minden tulajdonság csak tulajdonság, nem hiba vagy erény.


De érdekelne, hogy a kérdező mire gondolhatott....

2023. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Pszichoterápiát javaslok, ha itt tartasz az életedben.
2023. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
Pl egy a 20.as éveiben járó csinos fiatal nőnek aki azt hisz hogy ő sz@rta a spanyolviaszt, jobb a genetikája mint egy a 60.as éveiben járó kövér ronda csendes erőszaktevő munkahelyizaklató luzernél.
2023. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Neked sehogy sem kéne viselkedned társaságban, mert alapból nem szabadna emberek közé engedni.
2023. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
Humán közösségben, nem feltétlenül a szebb és erősebb kerekedik felül, hiszen számos más erény is sikerre vihet valakit. Vagyon, származás, családi és kapcsolati tőke, tanultság, humor, ravaszság.
2023. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
A kék szem jobb vagy rosszabb genetika, mint a barna?
2023. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Persze. Rendszeresen kezet csókolok mindenkinek, akinek jobb a genetikája nálam... Nem is értem, miért néznek ezért furcsán ... (irónia volt)
2023. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Tekintve, hogy fogyatékkal élő vagyok, egyértelműen rosszabb a genetikám jóformán mindenkinél a környezetemben.

Ettől függeltenül eszembe se jut megalázkodni mások előtt. nem vagoyk hülye:D Tanult, önellátó, szociális helyzetekben javarészt megfelelően viselkedő, empatikus, értleme sjószág vagyok. Mint mindenki más is, bizonyos tulajdonságaimban, képességeimben én is jobb vagyok a környezetemben élőknél. Pl egyértelműen jobb a zenei érzékem szinte az összes ismerősömnél, de azt hiszem párkapcsolati konfliktuskezelésben is egész jó vagyok.

Persze van olyan ismerősöm aki bőőőőven ügyesebb a barkácsolásban és van amelyik a rendszerek átlátásában.


Azaz pont úgy, mint bárki más, nekem is vannak erősségeim és gengeségeim. Miért kellene emiatt mások alá rendelnem magamat?

2023. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Soha nem vártam el ilyet senkitől.

N

2023. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!