Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rosszabb genetikájú emberekn...

A rosszabb genetikájú embereknek alázatosan és együttműködően kell viselkedniük a jobb genetikájú emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Ez egy írtatlan szabály?
2023. jan. 10. 12:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Mondhatni jó genetikával megáldott nő vagyok, amire rá is segítek rendszeresen testmozgással és jó táplálkozással, de nem gondolom, hogy bárkinek be kéne hódolni, vagy alább valóbban kéne viselkednie, csak mert rosszabb genetikával lett megáldva, az pedig még idétlenebb elképzelés lenne, hogy ezt én elvárnám másoktól.

Az egyik legjobb barátnőm a születése óta vak, sose éreztette velem, hogy feljebb való lennék és szerintem jót nevetne azon a gondolaton, hogy neki alázatosan kéne viselkednie másokkal szemben, szimplán a vaksága miatt. Az egyik legszókimondóbb és legmagabiztosabb ember, akit ismerek. (A #9-es válaszát érdemes kétszer is elolvasni.)

Ha arról van szó, hogy vannak "csúnyább" emberek, azzal se értek egyet, mert tapasztalatból írom, hogy sok előnytelenebb külsejű ember tud az eszével, a humorával, vagy a stílusával kompenzálni, illetve a többség nem tartja magát kevesebbnek a külseje miatt.

2023. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy rossz a genetikád, nem jelenti azt, hogy szükségszerűen egy komplexusos majomnak kell lenned. Nem igaz, hogy azért, mert nem vagytok a felső tízezerben, ezt a hisztit kell művelni. Tegyetek magatokért, ne legyetek lusta tetvek és akkor lesz méltóságotok.
2023. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

12


“ Tegyetek magatokért, ne legyetek lusta tetvek és akkor lesz méltóságotok.”


De az, hogy tenni kell már nem azt bizonyítja amit felvetettem? Tehát aki alapból jó genetikával születik annak kell kompenzálnia? Nem!

Aki rosszal? Annak igen!

Én is csak hátra szeretnék dőlni, úszni az árral és élvezni az életet anélkül, hogy folyamat kompenzálnom kellene.

De amit látom itt egyetértés van azt illetően, hogy ilyen nem jár ki a rossz genetikájúaknak, csak a szuperszép és okos embereknek!

2023. jan. 10. 14:51
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

13, az emberek 99.9%-ának nem hullik az ölébe minden, hanem tennie kell érte.

Ha téged zavar, hogy az életben tenni kell a saját céljaid eléréséért, akkor van egy rossz hírem. Nem való neked az élet.


A te fajtádra mondják, hogy csak várja a sültgalambot, hogy a szájába repüljön.

2023. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14


Nem mondtam, hogy nem tettem semmit.

Csak azt, hogy végre hátra szeretnék dőlni és szeressenek csak a genetikám miatt, hívjanak ide meg amoda a genetikám miatt, dicsérjenek és rajongjanak körül a genetikám miatt.

Biztos jó lehet.

2023. jan. 10. 14:59
 16/26 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a földön nincs olyan ember, akit csak a genetikája miatt szeretnének, hívnának meg, vagy dicsérnének.

A legnagyobb sztároknak sem csak a genetikája miatt van rajongó tábora, hanem az eredményeik miatt, amikben azért van munka is.

Az ismertségnek meg van ára is. Nem csak rajongói, hanem gyűlölőik is vannak.

2023. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egyenrangúként kellene viselkedni a feleknek egymással: nem éreztetni sem a felsőbbrendűséget, sem az alárendelődést.
2023. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Mi számít jó genetikának?

Ha jelenleg jó nőnek számítok, de van egy 1.es típusú cukorbetegségem, hatféle ételintoleranciám meg lazán meddő vagyok, akkor nekem be kellene csicskulni egy egészséges, de csúnyább ember előtt, vagy az egészséges, de csúnyább embernek kellene becsicskulni előttem, mert hát nem látszanak rajtam a genetikai problémák?


Amúgy a kérdésre a válaszom: NEM.

2023. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18


“ Amúgy a kérdésre a válaszom: NEM.”


Itt most nem az az érdekes, hogy számodra igen vagy nem, hanem, hogy van-e egy olyan íratlan szabály amit azért a többség betart. Én azt láttam a jó genetikájú embereknek mindenki nyalja a hátsó fertályát, és nem értettem miért. Ezzel a teóriával hozakodtam elő.


Nyilván csak az alapján tudsz ítélni amit látsz ezért az emberek külső alapján döntik el, hogy mennyire vagy egészséges. Nem kizárt ha te megosztod mindenkivel genetikai eredetű problémáid, a státuszod is csökkenni fog miatta picit.0

2023. jan. 11. 09:01
 20/26 A kérdező kommentje:

“ Szerintem a földön nincs olyan ember, akit csak a genetikája miatt szeretnének, hívnának meg, vagy dicsérnének.”


Dehogynem. A jó megjelenésűeket gyakran. A jó megjelenésből ugye jó genetikára következtetnek.

2023. jan. 11. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!