Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » G.w.m-nek mi az érdeme amúgy?

Bamboo94 kérdése:

G.w.m-nek mi az érdeme amúgy?

Figyelt kérdés
Viszonylag kevés olyan ember van, akiről nem jut eszembe semmi pozitív és ez a csávó az egyik. De most tényleg, milyen jó tulajdonsága van? Lehetett látni, hogy angolul nem tud. Jól van, legalább saját nyelvében lenne jó, de még a magyarral is van hogy meggyűlik a baja. Ezenkívül egy igencsak buta és bunkó fazon is. Eddig is lehetett tudni róla hogy hülye, de a legutóbbi Szerencsekerék szereplése után már mindenkinek nyilvánvalóvá vált. De még ha abban jó lenne amit csinál, mert elvileg ugye rapper. De látva a jóember némely alkotását, hát elég merész hogy ő rappernek mondja magát. Azon kívül hogy fiatalon sok zséje van, nem tudom mi az amit tud és jó dolog. Rendben van hogy neki mindegy mert zsé van, de hát most annyira azért az se nagy dolog, sok fiatal vele korabeli milliomos van. Ha azt nézzük én is az vagyok, mégha közel sincs annyi mint neki. Ettől még senki nem lett nagy ember. Tényleg érdekelne aki ismeri mi jót lehet róla elmondani? Most azt már meg sem említettem hogyha olyan nővel lenne, aki különleges, de az se igazából mert Edina adott mennyiségű sminkkel még kinéz valahogy de anélkül meg átlagos roma lány.

2023. jan. 13. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam valahol hogy állítólag fiktív cégei vannak és adócsaló.

Isten ments hogy bekopogtasson hozzá a NAV!

2023. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Le tudja húzni az embereket pénzzel!
2023. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
😏...
2023. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kiderülne mennyire őszinte és mély a szerelem!

Címlapsztori lenne.

2023. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
rapper? ez egy csíra tojas
2023. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy jól el tudja adni magát és azért ahhoz is kell ám tehetség! :)
2023. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Talán hogy autómárkának való nevet ad magának.
2023. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Tudott alkalmazkodni a kor kihívásaihoz, nevet és pénzt szerzett. Még én is hallottam róla pedig sose szoktam ismerni a celebeket.
2023. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Jobban nézek ki mint ő, de nincs annyi pénzem. Akkor most hogy is van ez?
2023. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es így jártál.
2023. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!