Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy rádjött...

Volt már olyan, hogy rádjött a nevethetnék és nagyon kínos volt?

Figyelt kérdés
Azért csak nem temetéskor, de pl. verset szavaltál és közben, vagy észrevettél valakin oda nem illő dolgot és nem tudtad megállni a kacajt stb.
2023. jan. 13. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, de temetéskor, úgyhogy nem írom le a sztorit! 🙂
2023. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1es légyszi!!! Akár priviben. :D
2023. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is temetèskor. Mai napig szègyellem is magam miatta. Ittas volt a pap és kb mindenki nevetett egy idő után.
2023. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Apám feleségének a temetésére siettünk a legnagyobb Fiammal. Előtte beugrottunk a benzinkútra mosdóba és kért egy dobozos colát. Persze rögtön kinyitotta, hiszen majdnem szomjan halt 🤦🏻‍♀️. Rohantunk a sírhely felé, persze elbotlott egy kiálló kőbe, a Cola kirepült a kezéből, de úgy állt talpra a doboz, hogy egyetlen csepp se ömlött ki belőle. 🤷🏻‍♀️

Akkor ott, abban a pillantban mérges lettem, de ahogy álltunk nagy ájtatosan a sír mellett egyszerűen elkapott a röhögőgörcs...alig tudtam visszatartani...lepörgött előttem az esés, a Fiam kétségbeesett arca, a felismerés, hogy a Cola sértetlen, valahogy minden olyan nevetséges lett, nem tudom miért, de a mai napig nagyon nevetnem kell ezen. 🤣🤣🤣 Ezt át kell élni, leírva talán nem olyan vicces!

2023. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, #1. voltam
2023. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2023. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már temetésen is ilyen. Elég kínos emlék.
2023. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer.

Egyik, suliban szinpadunk álltunk kb 5en mert volt valami szavalás is. Himnusz alatt elkezdtük azt énekelni, de kb minden hangot melléénekeltem, amit csak lehetett. Nem is értettem miért nem találom el a megfelelő hangszinteket, igy egyre hangosabban nyomtam. Mellettem osztalytarsam meg rámnézett értetlenül, hogy mi a sz.r van velem mit csinálok? Én meg vissza értetlen fejjel, hogy én sem tudom. Aztán ott pukkadoztunk meg jött az egész röhögőgörcs, amit pont a szinpadon vissza kellett fojtani, a hangokat meg továbbra se találtam el:D


De szerintem felesleges leirni a többi sztorit, nem lehet így írásban átadni ezeket.

2023. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Folyt Meg azt hallani kellett volna ahogy en a himnuszt énekeltem ott.
2023. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de eszembe jutott par vicces sztori, azon is szoktam rohogni
2023. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!