Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen vetted észre,...

Hány évesen vetted észre, hogy egyre többen magáznak az emberek?

Figyelt kérdés

Pl Boltban most már a 40+-os korosztály egyértelműen magáz, a tizenévesek is legtöbbször


A 20-30 évesek tegeznek még

Ti hogy álltok?


29F


2023. jan. 13. 16:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Majd jönnek biztos a huszonévesek, hogy ők ezt bizony el is várják. Én 40-es vagyok és saját korosztályommal meg a fiatalabbakkal is tegeződöm, engem is inkább tegezni szoktak. Persze ez személyiségfüggő is, de ha látnál biztos te sem magáznál. Szerintem fiatal korban ez nagyon karót nyeltség, ha ez valakit ennyire zavar.
2023. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Stílusodtól is függ. Én 18-19 éves koromtól a munkám miatt szinte mindig öltönyben, vagy elegánsabban öltözöm. Kb. akkortól magáznak. Ha csak egy pólót veszek fel egy farmerrel meg helóznak és tegeznek még 45 évesen is
2023. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

25-26 éves korom körül. Nem szeretem, főleg, amikor tizenévesek teszik. Hivatalos helyeken a kölcsönös magázódás nem zavar.


27/F

2023. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mármint arra értem ha fiatal korában tegezik, örüljön neki, amíg fiatalnak nézik.
2023. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
13
2023. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A kisgyerekek kb 17 éves korom óta magáznak. Nagyon zavar. Még az egyetemi szobatársam is lecsókolomozott első találkozáskor, mert azt hitte vagyok vagy 40.

21L

2023. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

1. "ha látnál biztos te sem magáznál. Szerintem fiatal korban ez nagyon karót nyeltség"


Állítod, hogy te nem tartozol bele abba a korosztályba akit már magázni kéne, de egyuttal mondod, hogy karót nyeltség, ha valakinek ez feltűnik, mert, és elgondolkodik rajta, hogy ennyire öreg lennék, túl sok a stressz vagy mivan?


2. és te örülsz neki?

2023. jan. 13. 16:21
 8/27 A kérdező kommentje:

3. Volt valami váltás akkor, szakállat növesztettél, vagy semmi megfogható, csak egyszerűen észre vetted szépen lassan?


6. lol, de azért gondolom, te még totál fiatalnak tartod magad? Mármint a saját szemedben nem tűnsz a korodnál idősebbnek?

2023. jan. 13. 16:23
 9/27 anonim ***** válasza:

#7

2es vagyok. Örülök... megszoktam, 45 vagyok, 20 éve magáznak kb.

2023. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok, de mindenkivel magázódok. Ez kb. azóta így van, hogy kikerültem az egyetemről. Eleinte a saját kortársaimmal, kollégáimmal tegeződtem, de egy 5-6 éve csak magázódok. Ezáltal pár kivételtől eltekintve mindenkitől tartom a tisztes távolságot. Ha valaki felajánlja a tegezést, akkor megköszönöm neki, hogy méltónak tart erre, de én nem fogom tegezni, így általában maradunk a magázódásnál.

Ezzel karótnyeltnek, komolynak, akárminek tűnhetek, de így kivédem magam körül a sok barmot, az álhaverkodókat és a sleppet.

2023. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!