Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen vetted észre,...

Hány évesen vetted észre, hogy egyre többen magáznak az emberek?

Figyelt kérdés

Pl Boltban most már a 40+-os korosztály egyértelműen magáz, a tizenévesek is legtöbbször


A 20-30 évesek tegeznek még

Ti hogy álltok?


29F


2023. jan. 13. 16:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
29 éves nő vagyok, de csak hivatalos helyen szoktak magázni, illetve a nálam jóval idősebbek (50+) szoktak hétköznapi körülmények között. Persze a nagyon kicsiknek (értsd: 3-5 éves gyerekek) már késő tizenéves korom óta "néni" vagyok. :)
2023. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7-es kérdező: 1-es és 4-es vagyok. Én már nem tartozom abba a korosztályba, akiket mindenképpen tegezni szoktak, de mint írtam én a kortársaimmal sosem magázódom, meg a tőlem fiatalabbakkal sem és ebből sosem volt probléma, ők is visszategeznek minden további nélkül. Én ezt most arra értettem, hogy huszonévesen is ugyanígy voltam ezzel, vagy téged zavar az, ha idegenek tegeznek? Szerintem ma a huszonévesek de talán még a harmincasok is minden gond nélkül tegeződnek ismeretlenül is. A karót nyeltet arra értettem, aki huszonéves és konkrétan kikéri magának hogy őt csak úgy tegezzék. Ez nem akkora súlyos probléma.
2023. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Ja és nem önözök. Csakis maga.

2023. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

18 éves korom óta, főleg a felnőttek.

27/F

2023. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Huszonéves korom vége felé. Bár pont ma tűnt fel, hogy újabban megint egyre többen letegeznek. És nem azért, mintha elkezdtem volna fiatalabbnak tűnni, hanem egyszerűen alig magázódnak már emberek. Őszintén szólva nem örülök neki így 40 évesen, mert számomra ez nem minden esetben a közvetlenség jele.
2023. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

1es ja ertem nem arra gondolok hogy mit magaz, nem vagyok meg olyan komoly, se oreg, igyekszem tenni rola


De a magazas azt erezteti mintha oreg lennek, kicsit stresses volt az elmult 10 ev es neha ugy erzem ez kiul a kepemre

2023. jan. 13. 16:40
 17/27 anonim ***** válasza:

"3. Volt valami váltás akkor, szakállat növesztettél, vagy semmi megfogható, csak egyszerűen észre vetted szépen lassan?"


Borostám már évek óta van, viszont a kopaszodásom hirtelen sokkal rosszabb lett 25 éves korom körül és 26 évesen elkezdtem 2-3 mm-re vágni a hajamat. Elég nagy váltás volt, amitől egyértelműen látszik rajtam a korom. (Idősebbnek mondjuk nem nézek ki tőle, mint amennyi vagyok)

2023. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk belegondolva, sapkában is magáznak a tinik, szóval lehet az arcomon is látszik szimplán. :D
2023. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Metionin ***** válasza:
A hivatalos helyeken kívül tegeznek mindenhol. 32 vagyok de fiatalabbnak néznek.
2023. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mikor állásinterjúkra meg ilyenekre kezdtem jàrni.
2023. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!