Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen vetted észre,...

Hány évesen vetted észre, hogy egyre többen magáznak az emberek?

Figyelt kérdés

Pl Boltban most már a 40+-os korosztály egyértelműen magáz, a tizenévesek is legtöbbször


A 20-30 évesek tegeznek még

Ti hogy álltok?


29F


2023. jan. 13. 16:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyre kevsebb helyen magázódnak már. Egyre több az olyan szakma, életterület ahol az abban élők, mozgók már 10-20-30 éve nem magázódnak. Én pl. az óvodao gondozónőket kivéve senkit nem magázok manapság... a boltban helóznak, a lépcsőházban helóznak, a jön a kaller a vonaton köszönni se szokott csak jegyeket, azt hellózom. A munkahelyemen a 70 éves yugdíj után lévő néni is kikérte, tegezzem, 30 éve nem magázódik.... sorolhatnám. Az élet egyre kevsebb területén, leginkább csak hivatalos helyeken megy még a magázás.
2023. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Régen idegesített, hogy mindig elkérték a személyimet és a szokásos “Addig örülj” mondatot kaptam meg ami enyhén idegesített már. Mostanság nem kérik el szóval csak elkezdtem öregedni és most meg már örülök, ha valaki annyira fiatalnak néz.:D

Amúgy gyerekek 23 éves korom óta bácsiznak.(vagy ha elmegyek mellettük és rám mutat a kisgyerek akkor a szüleik, hogy “igen, ott megy a bácsi”). Azon kívül szerencsére senki más.

2023. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Majdnem negyvenes nő vagyok, hivatalos helyen mindig magáznak (orvos pl.), egyébként tegezni szoktak mindenhol. Nekem a bolt is hivatalos hely, de ha az eladó letegez, akkor viszonzom.
2023. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
En 31 vagyok, de kb csak hivatalos ugyben magaznak. Mondjuk sose gondolnak 20-25nel tobbnek 😀
2023. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem 18 evesen magaztak kalapban, es rossz erzes volt, viszont otven eves nokent boltban pl egyaltalan nem erzem hizelgonek, ha az elado magazasra tegezve valaszol. Elbunkosodtak a magyarok.
2023. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Inkább örülj, hogy ennyire fiatalnak néznek :D Sok ember van akiről nem tudom eldönteni, hogy hány éves lehet, inkább letegezem mert az jobban szokott esni nekik. Örülnek, hogy milyen fiatalnak nézem őket.

2023. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
18 vagyok és egyre többen magáznak, nagyon zavaró
2023. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!