Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki miért hagyja ott a...

Valaki miért hagyja ott a biztos munkahelyet egy bizonytalan munkahelyre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.


Munkatársai rendesek. Munkakörülmények is normálisak. Jó pénzt is kap. Semmibe nem szenved hiányt. Mégis ott hagyja a jó munkahelyet egy bizonytalanra. Hát nem furcsa?



2023. jan. 13. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Miből gondolod, hogy rendesek a munkatársak? Mi neked a normális munkakörülmény? Mi számít jó pénznek?


Az amiről te írsz, az nem tény, az csak a te véleményed egy adott munkahelyről. Te lehet megalkuvó vagy, más meg nem.

2023. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondta hogy rendesek a kollégái. Pénzt is jól kap. (Nem rólam van szó)
2023. jan. 13. 21:18
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Hazudott és igazából sok dolog van, ami nem tetszik neki.
2023. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert g*** a főnök
2023. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nekem akkor kért nem mondta el? Én nem dolgozom ott. Miért tutkolná akkor? Nem értem.
2023. jan. 13. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert lehet nem beszél róla szívesen, nem akarja az orrodra kötni. Az ember ha elégedett a munkájával, kollégáival és fizetésével, nem hiszem, hogy váltana, hacsak nem kap valami sokkal jobb lehetőséget. De sokan még ekkor sem hagyják ott a jól beváltat
2023. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ki o neked? Lehet hogy nem akar vele foglalkozni, beszélni se akar rola
2023. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

2


És? Te még sosem találtál jobb munkahelyet, kapcsolatot, autót, lakást, cipőt, farmert, kiflit életed során?


Szóval ha valaki vesz zsemlét a CBA-ban és azt mondja hogy jó, akkor teljesen elképzelhetetlen, hogy bemenjen egy pékségbe és azt mondja, hogy itt a zsemle még finomabb?? Nem is értem a logikát.

2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Így már világos
2023. jan. 13. 21:33
 10/17 anonim ***** válasza:

-mert kiégett

-mert unja a munkát

-mert többre vágyik mint az alkalmazott lét


Nem mindenki akar reggelente óracsörgésre ébredni, újabb és újabb, értelmetlennél értelmetlenebb excel táblákat töltögetni, meg unalmas meetingeken részt venni éveken keresztül.

2023. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!