Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes feljelentést tenni...

Érdemes feljelentést tenni vagy hagyjam annyiban ezt a beteg embert?

Figyelt kérdés

Középiskolai osztálytalálkozó volt. Elmentem, ahogy majdnem mindenki a volt osztályomból. Ez egy ilyen családos találkozó volt, szóval mindenki vihette a gyerekeit, meg a párját. (34 évesek vagyunk és ez az első osztálytalálkozó)

Én is vittem a kislányomat, aki idén lesz 6 éves.

Odaértünk, az elején minden rendben is volt. Megjelent az a fickó is, akit 11edikben rúgtak ki(afro amerikai), a nála 13 évvel fiatalabb barátnőjével. Leültünk enni, a gyerekeknek külön asztala volt. Ez a fickó azonban a gyerekek asztala mellett ült le és elkezdett beszélgetni velük. Összesen 13 gyerek volt ott és ebből 8 lány. A legidősebb 9 éves szintén lány.

Olyanonkat kezdett mondani a lányoknak, hogy milyen szépek és, hogy mennyire jó alakjuk van. Aztán azt mondta az egyikőjüknek, hogy kicsit kócos a haja jól meg kéne kefélni! A lányomnak is bókolt egy csomót, úgy hogy a fickó barátnője mindössze 2 méterre ült tőle.

Ezeket a lányom mesélte után vidáman haza felé, hogy milyen kedves bácsi volt és, hogy megsimogatta őt.

Szerintetet pedofil lehet?



2023. jan. 14. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Pedofil
Nem pedofil
42 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
9 éves gyereknek "jó alakja"... Hát szerintem tuti pedo.
2023. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Jelentsd fel, mielőtt molesztál egy gyereket. Engem molesztált az unokatestvérem gyerekkoromban és vagy 20 évig senkinek nem mertem elmondani. Azt hittem, hogy ez az én szégyenem. Felnőttként nincs rendben a szexuális életem és a párkapcsolataim sem emiatt.
2023. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
nagyon lényeges hogy afroamerikai, és mennyivel fiatalabb a barátnője...
2023. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
De ezek alapján mit lehet rajta feljelenteni?
2023. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Az apukák hol voltak? Ezt tűrte bármelyik is? Elég kamu szagú így a dolog. Normális apukák kivitték volna “beszélgetni”.
2023. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a gyerek már csak utólag mondta el, így valószínűleg más gyerekek is utólag mondták el az apjuknak. Egyébként igen, lényeges, hogy mennyivel fiatalabb a barátnője. Unokatestvéremnek pl 20 évvel fiatalabb barátnője volt pár éve. 3-mas vagyok.
2023. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De mi alapján lehet feljelenteni? A kefélős beszólás alapján pl.?
2023. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

#7

Ja igen úgy megy az, hogy látod oda ül egy idegen a gyerekekhez és oda se figyelsz rá mert “mi baj lehet”.. Ha véletlen meg olyat csinált volna vele akkor meg lelki sérülést okoz neki egész életére..

2023. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy fel lehetne jelenteni ezek alapján. Gyanús a faszi, de a legjobb, amit tehetsz, hogy elkerülöd. Megértem, hogy meg kéne előzni a bajt, meg kéne menteni a jövendő áldozatait, ha tényleg veszélyes az ipse, de ez nem így megy. Amúgy fogalmam sincs, hogyan megy, ez tényleg zavaró.
2023. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük ott: hogy a fenébe férkőzhet csak úgy egy idegen a gyerekedhez, és te miért nem vagy mellette?
2023. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!