Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljon az az ember aki...

Mit csináljon az az ember aki nincs tisztában azzal, hogy mihez kezdjen az életével?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyesek tudják, mások viszont nem? Lehetséges hogy mindenki úgy születik hogy tudni fogja ha érettebb lesz, de pl, az életkörülményei miatt ezt az érzést elnyomta vagyis nem fejlődött egészségesen, illetve nem volt lehetősége jobban élni? Vagy ez egyszerűen úgy működik hogy egyesek tudják, mit akarnak majd, mások meg nem, aztán élnek ahogy élnek? Vagy csak az illető nem találkozott még azzal a céllal amit szeretne csinálni? Nem hiszem hogy ez egy ilyen előre megírt dolog. Szerintem senki más nem mondhatja meg helyettünk, hogy mihez kezdjünk a megmaradt időnkkel. Úgy gondolom hogy az önismeret közelebb vihet ehhez a kérdéshez, csak még nem találtam meg a megfelelő kérdést. Olvastam valahol, hogy tegyük fel hogy annyi pénzem lenne hogy nyugodtan azt dolgozhatnék amit csak akarok. Mihez kezdenék, mit csinálnék? Vagy mi az amit ingyen is megtennék? Vannak hobbijaim, de ha pénzért csinálnám azokat, akkor lehet nem akarnám tovább, mert az már nem lenne ugyanaz. Lenne egyfajta nyomás ami miatt teherként érném meg. Legalább is én. Ti hogyan találtátok meg a sajátotokat?

2023. jan. 15. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tengődik, tapasztalat.
2023. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!