Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha akkor érzem...

Az normális ha akkor érzem boldognak magam ha másokat látok szenvedni?

Figyelt kérdés
Pl a ha a suliban körülöttem mások boldogok akkor nagyon dühös vagyok rájuk és nem bírom elviselni őket, persze ezt nem mutatom ki hanem inkább eljátszom azt hogy én is örülök velük együtt, de nagyon dühös vagyok olyankor ha valaki boldog és nem csak a suliban hanem otthon is mikor valami probléma van csak akkor tudok örülni és nevetni amikor látom azt hogyha valaki sír és szinte már azon a szinten van hogy öngyilkos lesz. De pl az is örömet okoz amikor vért látok pl amikor valakinek vérzik pl az orra annak is kifejezetten örülök szerintetek normális vagyok vagy baj van velem? /L

2023. jan. 16. 21:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

#20

És még megkérdezi, hogy normális e? Az ész megáll!

2023. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
Hat elegge betegagyu vagy. Ha anyad fontolgatna az öngyilkossagot annak is örülnel? Plane ha meg is tenne. Amilyen zakkant vagy biztosan..
2023. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Gáz tulajdonság, dokival kellene kezelni ezt a tulajdonságot.
2023. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
38%
Én is ilyen vagyok, mi vagyunk azok, akiket úgy hívnak hogy pszichopata, haver! De ezzel nincsen semmi baj, mert sok ember ilyen még. Mi is csak egyfajta emberek vagyunk. Vannak pl. a ribik, őket bezzeg senki nem hívja betegnek azért, mert pénzért mutogatják hogy mekkora dolgaik vannak. SZ@RJ@TOK MÁR LE MINKET IS, EMBEREK!
2023. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy nem nézzel le és nem írsz rosszindulatú kommenteket mint mások :)
2023. febr. 4. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!