Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Filippínó emberek miért...

Filippínó emberek miért ennyire barátságosak?

Figyelt kérdés
Munkahelyre jött 50 dolgozó onnan. Gyorsan tanulnak, beleadnak mindent a munkába, mindig mosolyognak, jól el lehet velük beszélni, viccelődni. Mindenki kedveli őket.

2023. jan. 18. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Rehau?


Egyébként azért, mert gondolj bele, honnét jöttek, milyen körülményekből. Nekik ez itt a kánaán. Persze, hogy fülig ér a szájuk és mindenkivel barátságosak. Ők ennek a lehetőségnek nagyon örülnek.

2023. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Őket valószínűleg ilyennek nevelték, ezt szokták meg és itt is ezt alkalmazzák.

Összeségében rendes emberek.

Anno találkoztam olyannal aki 6-8 hónapot dolgozott sofőrként, majd 4-6 hónapra haza ment pihenni, aztán jött vissza megint dolgozni.

2023. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Hakuna Matata


Én is dolgoztam össze filippínókkal. Mondjuk a munkában annyira nem voltak pöpecek, de jófejek, mindig vidámak voltak. Még azt is tök mosolyogva mondták, hogy amúgy náluk éjfél múlt, szóval lehet lassan bontanák a vonalat:D

Nekem az a benyomásom, hogy kicsit egy ilyen "figyelj, olyan még nem volt, hogy sehogy nem lett, chill, megoldjuk" életérzés lenne rajtuk:D Erre írtam, hogy Hakuna Matata, mert.. ez csak annyit jelent, hogy szép az élet int lent:D

2023. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk a feleségét meg a 14 gyerekét mindegyik veri.
2023. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!