Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben, hogyan változott a...

Miben, hogyan változott a tested, 20as 30as éveidhez képest, mióta elmúltál 40 éves?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Izmosabb es erosebb lettem. Sokkal tonhsosabb es feszesebb.


Senkinek nincs megtiltva a dieta,a rendszeres sport stb stb. 😂😂

2023. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiasodott nyilvan, de 16eves korom ota sportolok folyamat ugyhogy most is jo, sot
2023. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen is xar volt az összes ízületem IS. Csukló, váll, boka, térd. Hát nem lett jobb azóta.
2023. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmiben. Max a súlyom minimálisan. 20-as eveimben inkább a 48 kiló volt a jellemző, most már 30-asként 51-52 kiló közt vagyok. Illetve hosszú hajat növesztettem.
2023. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte semmit. Mondjuk nem szültem, az tény, sokat sportolok, elég aktív vagyok fizikaipag. A "lánykori" ruháim közül sokat még most is tudok hordani.
2023. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy kis sörhasam
2023. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen sokat hánytattam magam és nem ettem néha napokig. 45kg 168cm voltam. Most olyan 65 kg. Arányosan szedtem fel, nincs nagy hasam, a kosárból d. stb. Bütyök műtétem volt. 20 évesen sok piercingem volt, fülpiercingeket beleszámítva 20 is talán. 4et hagytam meg. Tetoválásom viszont több lett. 20évesen 2 volt, ma már 8.
2023. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

A súlyom változó volt mindig is. 160 cm vagyok (N), 53-76 kg között voltam minden az elmúlt 20 évben. 60 kilósan érzem magam a legjobban, most oda próbálok visszamenni. A COVID és a karantén nem tett jót, felszedtem.

Viszont, amin egyértelműen látszik a korom és ami nem így volt a 20-as, 30-as éveimben:

- látszanak az erek a kézfejemen és a lábfejemen (apróságnak tűnik, de mivel jó géneket örököltem és ráncaim elenyésző számban vannak, az arcomon nem látszik a korom. Általában egy tízessel kevesebbnek néznek mindig. Így ez a kézfej, lábfej dolog jelezte nálam, hogy múlik az idő),

- viszont látszanak a ráncok a nyakamon (30 felett kezdtek látszani),

- 33 voltam, mikor az első ősz hajszálak megjelentek, sosem fogom elfelejteni, mennyire sokkolt (festem a hajam, így nem látszik, de akkor is ott vannak),

- kicsit kezd beesni a szemem, nem olyan szép, telt már, és sötétebbek, mélyebben a karikák is,

- uh, ami nagyon kiborított: öregségi foltok jelentek meg az arcomon. Most télen, hogy nem éri nap, elhalványultak, de nyáron tuti előjönnek újra. Kiábrándító.

- pár éve nagyon fáj a derekam, és úgy tűnik, ez már állandó probléma lesz.

Hirtelen ezek jutnak eszembe. Sz.r érzés látni, hogy elmúlt a fiatalság... De ez az élet rendje.

40/N

2023. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

40-ig lassan lettem kövérebb, a középiskolás 47kg helyett voltam 30 évesen szülés után majdnem 60 kiló, ebből lett 70-75 majd 80kg. Az már sok volt, de nem volt időm kisgyerekek+munka mellett többet sportolni, heti 2-szer jártunk fallabdázni, meg a gyerekekkel séta, biciklizés, labdázás, stb. Kevés volt. A korábbi otthonlét mozgása helyett munkába mentem és egész nap ültem a számítógép előtt.

Aztán hamar jött a változó kor 43 évesen, onnantól nem volt megállás. majdnem 100 kiló vagyok 50 évesen, pedig más a munkám, sokat lépcsőzök is közben, de persze sok az ülés is. Most már kedvem nincsen sportolni, időm lenne.

De nem kell másnak is így csinálni, a kolléganőim fele hasonló korban szép vékony, csinos, a másik fele kevésbé, de ők is próbálkoznak. Sajnos a vége mindig ugyanaz, pár hónapig kisebb testsúly nagy kínlódások eredményeképpen, aztán pár hét alatt visszaáll az ahonnan elkezdtek lefogyni.

51/N

2023. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az etrenden kell valtoztatni ahogy oregszik az ember es/vagy kevesebbet mozog, sportol. Kevesebb kaloria kell, de aki nem ert hozza vagy nem szamolja az a szerencsere bizza, ugy meg bukta az egesz
2023. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!