Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz hogy én azért nem...

Az gáz hogy én azért nem merek menni kocsmába mert egyszer egy ismerősömnek ki verték az összes fogát és félek én is úgy járok?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni milyen érzés lehet de nem is akarom meg tudni. Van rossz fogam néha fáj , már az is borzalmas. Gáz ha ezért nem járok? Ha lennének barátaim talán azokkal mernék de egyedül inkább nem. Sajnos valami állat ok nélkül is könnyen belém köt, nem szeretnék úgy járni.

2023. jan. 21. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
LoL
2023. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen kocsma, vannak kulturáltabb helyek ahol ritkán van verekedés. Belépés után érdemes felmérni a terepet vannak-e sittes arcok, romák vagy nagyon részegek, de csak óvatosan, ne bámulj meg senkit hosszan!
2023. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért akarnál kocsmába menni?


21.század a kocsmák dögledeznek mert kevés a piás!

A trafikok előtt csöveznek a piások!

2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy minden kocsmában mindig verekedés tör ki, az max. a hülye amcsi filmekben van.

Szóval ennyire nem kéne parázni, itthon messze nem ennyire veszélyesek az ilyen helyek. Azt meg azért nehezen tudom elhinni, hogy az ÖSSZES fogától megszabadították, ez a sztori kissé ki van ám színezve.

2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát valóban pontatlanul fogalmaztam maradt foga de nem sok. Elöl nem maradt semmi, de már megcsináltatta fogorvosnál.
2023. jan. 21. 19:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval sok fogát ki verték nem az összeset.
2023. jan. 21. 19:00
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Én teljesen megértelek, ez engem is elriasztana.
2023. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Sok ember halt meg már az utcán is. Szerintem száradj el otthon
2023. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Én egész tini koromban kocsmából kocsmába jártam, illetve jártunk a barátokkal, minden fogam megmaradt. Volt, hogy kocsmamaratont tartottunk.


33/nő

2023. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Gyönyörű!
2023. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!